To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontakty rychlý telefonický kontakt: 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz

Základy etiky v sociálních službách

Termín Místo Cena
Všechny termíny jsou ukončeny

Popis kurzu

Cílem kurzu je seznámit účastníky se základní problematikou etického principu chování a jednání v sociálních službách.
Vzdělávací program je zaměřen na vysvětlení základních pojmů souvisejích s etikou. Je poukázáno na podstatnou úlohu morálních hodnot chování člověka.
Účastníci kurzu získají základní teoretické i praktické znalosti s etickými kodexy pomocí praktické tvorby etických kodexů.

Bonusy společnosti TSM (prezenční semináře)

  • Na každém kurzu myslíme na Vaši pohodu (dostanete od nás tašku a v ní najdete podklady ke kurzu, psací potřeby a blok, naše propagační materiály a drobnosti)
  • Věrnostní systém (vážíme si počtu Vašich účastí na našich kurzech, slavíme s Vámi Vánoce i výročí vzniku naší společnosti a v průběhu roku pořádáme různé věrnostní akce)
  • Vlastní vzdělávací centra v Brně a v Praze s vynikajícím občerstvením (včetně ovoce) a výbornou kávou.
  • Na každém kurzu automaticky získáváte písemný materiál.
  • U seminářů, kde je v ceně kurzovného zahrnut i oběd - možnost výběru vegetariánského oběda.
  • Jsme na trhu vzdělávání už 30 let.
PhDr. Mgr. Hana ŠTOLBOVÁ

PhDr. Mgr. Hana Štolbová působí patnáct let v sociální sféře, v pobytových službách pro seniory a v terénních službách. Má praktické zkušenosti s tvorbou a realizací standardů kvality v sociálních terénních a pobytových službách, s inspekcí kvality a certifikací značky kvality v sociálních službách. Jako vedoucí zaměstnanec a statutární zástupce organizace také s managementem v sociálních službách. Své odborné znalosti doplňuje při lektorování, díky svým dlouholetým zkušenostem, názornými příklady a kazuistikami. Lektorské činnosti se věnuje více jak 10 let. Rigorózní práci zpracovala na téma „Důstojné zakončení celoživotní pouti v pobytovém zařízení pro seniory…“

Zobrazit kurzy

Tisk