Vážení klienti, dovolujeme si Vás upozornit, že dne 14. 7. 2020 budeme mít z technických důvodů na pobočce VE VYŠKOVĚ zavřeno. Kontaktovat nás můžete na tel. čísle: 736 216 375. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontakty 736 216 375, 517 333 699 prázdninový provoz: PO - PÁ : 8:00 - 14:30 hod. prihlasky@tsmvyskov.cz

Procedurální standardy - jednodenní

Termín Místo Cena
Všechny termíny jsou ukončeny

Popis kurzu

Absolvent semináře si oživí vědomosti a rozšíří kompetence potřebné pro práci s uživateli sociálních služeb dle standardů kvality.
Na začátku semináře dle očekávání účastníků vybereme cca. 4 standardy, které probereme podrobně i s praktickými nácviky.
Obsah semináře:
Standard č. 1. Cíle a způsoby poskytování sociálních služeb - důraz na to, aby bylo poslání v souladu s cíli a okruhem osob.
Standard č. 2  Ochrana práv osob. Lidská práva v sociálních službách, vyjasnění pojmů střet zájmů, uplatnění svobodné vůle, právo na přiměřené riziko, opatření omezující pohyb.
Standard č. 3  - Jednání se zájemcem o sociální službu. Zaměření se na dojednávání požadavků a možností služby.                                                            
Standard č. 4  - Smlouva o poskytování sociální služby.
Standard č. 5 Individuální plánování průběhu sociální služby. Co je IP, jak plánovat průběh služby dle souladu s SQSS č. 1 a dle potřeb, cílů a přání klienta.
Standard č. 6 - Dokumentace o poskytování sociální služby. Pravidla vedení dokumentace a výměny informací v týmu.
Standard č. 7 - Stížnosti na kvalitu nebo způsob poskytování sociální služby, včetně prevencí stížností na kvalitu.  
Standard č. 8 - Návaznost poskytované sociální služby na další dostupné zdroje a jeho provázanost s dalšími SQSS.
Zopakování tématu a zodpovězení dotazů.

Bonusy společnosti TSM (prezenční semináře)

  • Na každém kurzu myslíme na Vaši pohodu (dostanete od nás tašku a v ní najdete podklady ke kurzu, psací potřeby a blok, naše propagační materiály a drobnosti)
  • Věrnostní systém (vážíme si počtu Vašich účastí na našich kurzech, slavíme s Vámi Vánoce i výročí vzniku naší společnosti a v průběhu roku pořádáme různé věrnostní akce)
  • Máme vlastní vzdělávací centra v Brně a v Praze a v těchto centrech Vám nabídneme i vynikající neomezené občerstvení (včetně ovoce) a výbornou kávu v libovolném množství.
  • Na každém kurzu automaticky získáváte písemný materiál.
  • U seminářů, kde je v ceně kurzovného zahrnut i oběd - možnost výběru vegetariánského oběda.
  • Jsme na trhu vzdělávání už 30 let.
Mgr. Markéta VACULOVÁ

Mgr. Markéta Vaculová je absolventka VŠ v oboru sociální práce a střední a vyšší školy zdravotnické v oborech všeobecná zdravotní sestra a sestra pro psychiatrii. Pracovala v Domově pro osoby se zdravotním postižením na pozicích všeobecná sestra, staniční sestra a vedoucí sociálně zdravotního oddělení. Později pracovala jako sociální pracovnice v Domově se zvláštním režimem a učitelka na střední škole sociálně právní. V současné době pracuje jako učitel na zdravotnickém lyceu, jako externí vyučující na VŠ - fakultě sociálních studií a jako pracovník lokálních systémových změn v sociálně aktivizační službě. Lektorské činnosti se věnuje od roku 2004 a své semináře se vždy snaží doplňovat o poznatky a zkušenosti z praxe či o aktuální novinky v oboru.

Zobrazit kurzy

Tisk