NOVELA ZÁKONÍKU PRÁCE - AKTUÁLNÍ NABÍDKA KURZŮ zaměřených na novelizaci ZDE!
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontakty 736 216 375, 517 333 699 PO - PÁ: 8:00 - 14:30 hod. prihlasky@tsmvyskov.cz

Jak zlepšovat vztahy mezi lidmi

Termín Místo Cena (vč. DPH)
Všechny termíny jsou ukončeny

Popis kurzu

Cílem semináře je přesvědčit jeho účastníky o tom, že každý mezilidský vztah je možné zlepšit a poradit jim, co mohou sami udělat pro to, aby byli se svými  vztahy (ať již v rodině či na pracovišti) spokojenější.
Obsah semináře
Pro každého člověka jsou mezilidské vztahy psychologicky nejdůležitější stránkou jeho života. Proto se každému vyplatí investovat čas a energii do budování přátelských vztahů, které jsou považovány za jeden z důležitých prostředků zvyšujících životní spokojenost.
Na semináři se od lektora - zkušeného a erudovaného psychologa - dozvíte:
  • Co napomáhá vytváření dobrých mezilidských vztahů a co mezilidské vztahy kazí.
  • Jak jste na tom pokud jde o vaši schopnost vytvářet dobré vztahy.
  • Jak se zdokonalovat  ve vytváření dobrých mezilidských vztahů.
  • Jaké konkrétní kroky můžete udělat pro zlepšení svých vztahů s lidmi.
Po absolvování semináře budete lépe rozumět svým vztahům s lidmi, budete si uvědomovat podmínky a okolnosti, které charakter mezilidských vztahů   ovlivňují a budete umět své vztahy s lidmi zlepšovat uplatňováním nových návyků chování k lidem.
Seminář je určen všem, kteří si chtějí osvojit schopnost kultivovat mezilidské vztahy ke svému prospěchu i k prospěchu druhých.
Seminář probíhá v omezené skupině posluchačů a při výuce bude uplatňován individuální přístup ke všem účastníkům semináře.

Bonusy společnosti TSM (prezenční semináře)

  • Na každém kurzu myslíme na Vaši pohodu (dostanete od nás tašku a v ní najdete podklady ke kurzu, psací potřeby a blok, naše propagační materiály a drobnosti)
  • Věrnostní systém (vážíme si počtu Vašich účastí na našich kurzech, slavíme s Vámi Vánoce i výročí vzniku naší společnosti a v průběhu roku pořádáme různé věrnostní akce)
  • Máme vlastní vzdělávací centra v Brně a v Praze a v těchto centrech Vám nabídneme i vynikající neomezené občerstvení (včetně ovoce) a výbornou kávu v libovolném množství.
  • Na každém kurzu automaticky získáváte písemný materiál.
  • U seminářů, kde je v ceně kurzovného zahrnut i oběd - možnost výběru vegetariánského oběda.
  • Jsme na trhu vzdělávání už 30 let.
doc. PhDr. František VÍZDAL CSc.

doc. PhDr. František  Vízdal, CSc. - řádně habilitovaný docent psychologie s mnohaletou psychologickou a  pedagogickou praxí. Zabývá se popularizací vědeckých psychologických poznatků a učí své studentky a studenty uplatňovat tyto poznatky v praxi prostřednictvím aktivních vyučovacích metod. Má bohaté zkušenosti se  vzděláváním manažerů (na všech úrovních řízení), a to jak v oblasti zdokonalování jejich seberegulace, tak i v oblasti zefektivňování jejich vedení, motivování a výchovy podřízených. Provádí také psychodiagnostické vyšetření a věnuje se i psychologickému poradenství pro dospělé. Je autorem mnoha učebních textů, odborných článků i populárně naučných publikací. Jeho krédem je pedagogický optimismus, který uplatňuje ve svých kurzech při rozvíjení potenciálu svých žáků.

Zobrazit kurzy

Tisk