Na podzim nás čekají dvě již tradiční KONFERENCE MZDOVÝCH ÚČETNÍCH a KONFERENCE PERSONALISTŮ (letos slaví naše konference jubilejní "dvacítku"!). Podívejte se na program a REZERVUJTE SI SVÁ MÍSTA VČAS! Těšíme se na Vás :-)
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontakty 736 216 375, 517 333 699 prázdninový provoz: PO - PÁ : 8:00 - 14:30 hod. prihlasky@tsmvyskov.cz

Praktické aspekty zaměstnávání cizinců - novela 2019 v praxi roku 2020

Termín Místo Cena (vč. DPH)
Všechny termíny jsou ukončeny

Popis kurzu

Seminář je určen zejména pro zaměstnavatele a jejich personální a náborová oddělení. Cílem semináře je shrnout jednak povinnosti na straně zaměstnavatele zaměstnávající cizince, tak i poskytnout vhled do náročnosti procedury, kterou si budoucí zaměstnanec prochází před nástupem do zaměstnání. Během semináře zazní praktické rady, jak celý proces zefektivnit a zrychlit a jak se vyhnout nejčastějším chybám, které mají za následek zdlouhavé vyřizování povolení. Zaměření je hlavně na cizince ze zemí mimo EU, kde jsou řízení složitější, ale zmíníme se též o povinnostech občanů EU. Součástí semináře budou praktické příklady.

Bonusy společnosti TSM (prezenční semináře)

  • Na každém kurzu myslíme na Vaši pohodu (dostanete od nás tašku a v ní najdete podklady ke kurzu, psací potřeby a blok, naše propagační materiály a drobnosti)
  • Věrnostní systém (vážíme si počtu Vašich účastí na našich kurzech, slavíme s Vámi Vánoce i výročí vzniku naší společnosti a v průběhu roku pořádáme různé věrnostní akce)
  • Máme vlastní vzdělávací centra v Brně a v Praze a v těchto centrech Vám nabídneme i vynikající neomezené občerstvení (včetně ovoce) a výbornou kávu v libovolném množství.
  • Na každém kurzu automaticky získáváte písemný materiál.
  • U seminářů, kde je v ceně kurzovného zahrnut i oběd - možnost výběru vegetariánského oběda.
  • Jsme na trhu vzdělávání už 30 let.
Mgr. Tomáš PETYOVSKÝ

Tomáš Petyovský se v oblasti imigrací pohybuje více než 12 let. Pracoval v poradenských společnostech PwC a Deloitte, od června 2015 je samostatným advokátem a spolumajitelem společnosti Petyovský & Partners, která poskytuje imigrační a relokační služby. Její praxe zahrnuje veškeré poradenství a služby spojené s cizinci, tj. problematiku zaměstnaneckých a modrých karet, víz, pobytových oprávnění, státního občanství i souvisejících daňových otázek. Tomáš Petyovský je také členem Pracovní skupiny pro ekonomickou migraci (PSEM) pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu, která se podílí na připomínkování cizinecké legislativy.

Zobrazit kurzy

Tisk