NOVELA ZÁKONÍKU PRÁCE - AKTUÁLNÍ NABÍDKA KURZŮ zaměřených na novelizaci ZDE!
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontakty 736 216 375, 517 333 699 PO - PÁ: 8:00 - 14:30 hod. prihlasky@tsmvyskov.cz

Vybrané problémy pracovního práva

Termín Místo Cena (vč. DPH)
Všechny termíny jsou ukončeny

Popis kurzu

Aktuální změny v legislativě a nová soudní judikatura. Pracovní doba, dovolená a překážky v práci - rozvržení pracovní doby a pracovní režim, výhody a nevýhody pružného rozvržení, jak s nepřetržitými odpočinky, práva a povinnosti v oblasti dovolené, převod dovolené do dalšího roku, dovolená a kratší pracovní doba, kdy dovolenou krátit, problémy s propustkami a s posouzením rehabilitace zaměstnance, částečná nezaměstnanost, atd. Příprava na kolektivní vyjednávání - vztah zaměstnavatele a odborové organizace, virtuální odbory, průběh kolektivního vyjednávání, obsah kolektivní smlouvy, řešení sporů. Diskuse, dotazy.

Bonusy společnosti TSM (prezenční semináře)

  • Na každém kurzu myslíme na Vaši pohodu (dostanete od nás tašku a v ní najdete podklady ke kurzu, psací potřeby a blok, naše propagační materiály a drobnosti)
  • Věrnostní systém (vážíme si počtu Vašich účastí na našich kurzech, slavíme s Vámi Vánoce i výročí vzniku naší společnosti a v průběhu roku pořádáme různé věrnostní akce)
  • Máme vlastní vzdělávací centra v Brně a v Praze a v těchto centrech Vám nabídneme i vynikající neomezené občerstvení (včetně ovoce) a výbornou kávu v libovolném množství.
  • Na každém kurzu automaticky získáváte písemný materiál.
  • U seminářů, kde je v ceně kurzovného zahrnut i oběd - možnost výběru vegetariánského oběda.
  • Jsme na trhu vzdělávání už 30 let.
JUDr. Petr BUKOVJAN

JUDr. Petr Bukovjan se od roku 2006 věnuje poradenství a lektorské činnosti na seminářích v oblasti pracovního práva. Ve své předchozí praxi působil více než 5 let jako vedoucí kontrolního oddělení na úřadu práce. Má bohatou publikační činnost, je členem redakční rady časopisu Práce a mzda a autorem nebo spoluautorem řady odborných publikací. Zároveň je členem Kolegia expertů AKV - Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů.

Zobrazit kurzy

Tisk