Děkujeme, že jste s námi.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz

DPH a stanovení místa plnění u služeb

Termín Místo Cena (vč. DPH)
24.9.2021 09:00 - 13:30

BRNO, Vzdělávací centrum TSM, náměstí Svobody (1. patro, nad McDonald´s, vchod z ulice Zámečnická 2)

Popis cesty od Hlavního nádraží ČD v Brně: lze použít tramvaj č. 4 (směr Úvoz) nebo č. 9 (směr Lesná, Čertova rokle). Vystoupíte na zastávce náměstí Svobody (druhá zastávka od Hlavního nádraží ČD). Vzdělávací centrum TSM se nachází nad občerstvením McDonald´s  v 1. patře a vchod je z boku budovy, z ulice Zámečnická 2. Do učeben je bezbariérový přístup.
Při použití osobního automobilu lze parkovat v parkovacím domě Domini Park, na parkovišti před hotelem International nebo ve Velkém Špalíčku (vyznačeno v mapě).

BRNO BRNO, Vzdělávací centrum TSM, náměstí Svobody (1. patro, nad McDonald´s, vchod z ulice Zámečnická 2)
1 990 Kč(coffee break, písemný materiál) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

V praxi se mnohdy jeví jako obtížné stanovit u daně z přidané hodnoty správně místo plnění u služeb.
Cílem tohoto semináře je tedy pochopení základních pravidel a jejich výjimek při stanovení místa plnění v této oblasti. Teorie daná příslušnými ustanoveními zákona o dani z přidané hodnoty bude na účastníky semináře přenesena formou praktických příkladů s vazbou na správnost vyplnění daňového přiznání, kontrolního hlášení a souhrnného hlášení. Diskuse, dotazy.
Ing. Denisa DOLEŽALOVÁ

Zobrazit kurzy

Tisk