Děkujeme za Vaši přízeň.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz

Pozitivní psychologie pro manažery

Termín Místo Cena (vč. DPH)
24.3.2022 09:00 - 15:00

BRNO, Vzdělávací centrum TSM, náměstí Svobody (1. patro, nad McDonald´s, vchod z ulice Zámečnická 2)

Popis cesty od Hlavního nádraží ČD v Brně: lze použít tramvaj č. 4 (směr Úvoz) nebo č. 9 (směr Lesná, Čertova rokle). Vystoupíte na zastávce náměstí Svobody (druhá zastávka od Hlavního nádraží ČD). Vzdělávací centrum TSM se nachází nad občerstvením McDonald´s  v 1. patře a vchod je z boku budovy, z ulice Zámečnická 2. Do učeben je bezbariérový přístup.
Při použití osobního automobilu lze parkovat v parkovacím domě Domini Park, na parkovišti před hotelem International nebo ve Velkém Špalíčku (vyznačeno v mapě).

BRNO BRNO, Vzdělávací centrum TSM, náměstí Svobody (1. patro, nad McDonald´s, vchod z ulice Zámečnická 2)
2 100 Kč(coffee break, oběd, písemný materiál) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

Každý manažer ať chce nebo nechce se dostává k mnoha psychologickým  tématům.  Manažerská  psychologie  přináší  odpovědi  na řadu otázek.
Klíčovou je: Jak řídit druhé, ale i sám sebe? Self-management  jako  dobrý  základ  nejen  poznání,  ale  i  úspěchu.  Jak  je  to například s motivací, tvořivostí, ale i s osobností jednotlivých pracovníků? Co všechno má vliv na výkon pracovníků? Jak důležitá je osoba manažera? Budeme  si  povídat  i  o  práci  s  energií,  stresem  i  v  rámci  týmu,  řešení konfliktů, zavádění změn, ale i flow.
Cíl  kurzu:  prohloubit  si  teoretické  znalosti  o  vedení  lidí,  ale  ty  dokázat přenést i do svého pracovního prostředí a tím zlepšit svou výkonnost, ale i výkonnost svého týmu.
Kurz  je  vhodný  pro  manažery  na  všech  úrovních  řízení,  kteří  pracují  s týmem.
Ing. Dagmar KOŽINOVÁ

Vystudovala MZLU v Brně, obor manažerskoekonomický. Od svých 23 let působí ve vedoucích pozicích. Nejprve 5 let na pozici ředitelky CK, kde vedla převážně ženský kolektiv. Poté přes 5 let na pozici oblastní ředitelky v pojišťovně. Od roku 2012 působila ve firmě KM Beta, a.s. jako obchodní ředitelka.

Vytvořila svůj vlastní projekt Ženské cykly, kde se zabývá cykličností žen. V současné době připravuje další projekt Umění vést. Mimo to je matkou dvou dcer. Miluje přírodu, zvířata. V současné době studuje psychologii.

Domnívá se, že je důležité, aby lidé žili v souladu se svou přirozeností, aby pracovali a žili v harmonickém prostředí. Jen tak můžou plně využít svůj potenciál.

Zobrazit kurzy

Tisk