Vážení a milí klienti, v souvislosti se stávajícími vládními opatřeními realizujeme v současné době všechny naše kurzy pouze ve formě WEBINÁŘŮ. Jak naše webináře probíhají? Jakou máme nabídku? To se dočtete zde. Přejeme krásný den a těšíme se na viděnou online! Tým TSM.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 Jsme zde pro Vás: PO - PÁ : 7:00 - 15:45 hod. prihlasky@tsmvyskov.cz

Velká novela zákoníku práce - průvodce změnami, které přináší očekáváná novelizace 2020/2021 - online kurz

Termín Místo Cena (vč. DPH)
18.12.2020 10:00 - 12:30

online kurz

WEBINÁŘE online kurz
1 290 Kč(e-osvědčení, materiál k semináři) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

O této novele zákoníku práce se hovoří už poměrně dlouho… Již několikrát bylo její přijetí takřka před pomyslnou cílovou páskou, ale vždy z dosažení tohoto cíle nakonec sešlo. Nyní je však tady. V mnohém bývá označována za zásadní změnu od doby, co vstoupil v účinnost zákoník práce (1. leden 2007). Přináší posílení flexibility pracovněprávních vztahů, snaží se snižovat administrativní náročnost některých úkonů, reaguje na požadavky praxe v oblasti doručování, vydávání zápočtových listů apod. Zcela zásadně se pak mění koncept dovolené, která se bude od 1. ledna 2021 přepočítávat na hodiny.

A o čem si budeme povídat?
V průběhu kurzu se seznámíme se stěžejními změnami, které novela zákoníku práce přinese. Zabývat se budeme zejména následujícím:
 • úvod do problematiky,
 • změny v oblasti dovolené,
 • změny v oblasti doručování,
 • sdílené pracovní místo,
 • pracovní volno související s akcí pro děti a mládež,
 • další novinky (změny u odvolání z vedoucího pracovního místa, změny u pružného rozvržení pracovní doby, náhrada škody, náhrada nemajetkové újmy, běh lhůt a další změny).
Jak budeme kurz koncipovat?
Výklad bude převážně koncipován jako seznámení s právní úpravou před účinností a po účinnosti novely, v rámci zpestření kurzu se podíváme i na některé lektorkou aktuálně řešené otázky z praxe z různých oblastí zákoníku práce.
Pro koho je kurz určen?
Pro zájemce z řad mzdové i platové sféry, neboť novela se dotkne zaměstnavatelů, kteří odměňují mzdou, i těch, kteří odměňují platem.

UPOZORNĚNÍ:

Školení je nutné mít uhrazeno nejpozději den před konáním kurzu.
Po úhradě školení obdržíte přístupové údaje, kterými se budete moci ke kurzu připojit.

Bonusy společnosti TSM (prezenční semináře)

 • Na každém kurzu myslíme na Vaši pohodu (dostanete od nás tašku a v ní najdete podklady ke kurzu, psací potřeby a blok, naše propagační materiály a drobnosti)
 • Věrnostní systém (vážíme si počtu Vašich účastí na našich kurzech, slavíme s Vámi Vánoce i výročí vzniku naší společnosti a v průběhu roku pořádáme různé věrnostní akce)
 • Máme vlastní vzdělávací centra v Brně a v Praze a v těchto centrech Vám nabídneme i vynikající neomezené občerstvení (včetně ovoce) a výbornou kávu v libovolném množství.
 • Na každém kurzu automaticky získáváte písemný materiál.
 • U seminářů, kde je v ceně kurzovného zahrnut i oběd - možnost výběru vegetariánského oběda.
 • Jsme na trhu vzdělávání už 30 let.
Mgr. Klára GOTTWALDOVÁ MBA

Lektorka Mgr. Klára Gottwaldová pro Vás připravuje a lektoruje kurzy a školení v následujících oblastech:
- zákoník práce (zabývá se především tématy jako jsou: vznik, změny, skončení pracovního poměru, jak správně napsat pracovní smlouvu, tipy a triky pro personalistů a další).
Na jejích kurzech obdržíte písemný materiál, kurzy se snaží vést poutavou formou, nikoliv cestou pouhého „biflování“ paragrafů.
Lektorka působila jako advokátka, nyní působí jako korporátní právnička a lektorka se zaměřením na zákoník práce. Přednáškové činnosti se věnuje od roku 2012, ať už v rámci otevřených seminářů pro veřejnost či v rámci zakázkových seminářů vytvořených zákazníkům přímo na míru. Je členkou Rady expertů Unie personalistů, z.s., šéfredaktorkou čtvrtletníku pro mzdové účetní a personalisty Ad rem, členkou Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů a Klubu personalistů při OHK Vyškov. Je rovněž autorkou odborných článků v tištěných časopisech i on-line poradnách.

Zobrazit kurzy

Tisk