Vážení klienti, s ohledem na stávající vládní opatření RUŠÍME NAŠE PREZENČNÍ KURZY, a to DO SKONČENÍ NOUZOVÉHO STAVU. SOUČASNĚ AŽ DO SKONČENÍ NOUZOVÉHO STAVU, a to i s ohledem na uzavření školských zařízení, fungujeme v OMEZENÉM REŽIMU. Děkujeme za pochopení. Naše webináře však realizujeme bez omezení!
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 Jsme zde pro Vás: PO - PÁ : 7:00 - 15:45 hod. prihlasky@tsmvyskov.cz

Komunikovat efektivně - online kurz

Termín Místo Cena (vč. DPH)
24.11.2020 17:00 - 19:00

online kurz

WEBINÁŘE online kurz
990 Kč(e-osvědčení) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

Stává se Vám, že si s druhými nerozumíte? Že řeknete „A“ a druhý či druzí pochopí „B“A že se v komunikaci začnou objevovat emoce a není Vám v ní příjemně. Že negativní emoce u Vás či komunikačního partnera pak vedou ke konfliktu? Že díky tomu v komunikaci s druhými ztratíte směr či jistotu?

Cílem webináře je účastníkům přiblížit co je to komunikační proces a že má svá určitá pravidla, jejichž znalost jim pomůže v každodenní komunikaci. Jak nás v komunikaci ovlivňují emoce a jak s nimi můžeme zacházet. Co je to konflikt, jak můžeme konfliktům předcházet či je řešit.

 •         Co je komunikační proces? Jaká pravidla jsou v komunikaci důležitá?
 •         Komunikační typologie – proč si nerozumíme?
 •         Co jsou komunikační bariéry a jak nám brání v komunikaci?
 •         Co je to konflikt a jaké jsou jeho druhy.
 •         Typy řešení konfliktů.
 •         Jak konfliktům předcházet tak, aby nás zatěžovaly co nejméně?
 •         Jak konflikt řešit konstruktivně?

Seminář vede psycholog a psychoterapeut s dlouholetou praxí.

UPOZORNĚNÍ:
Školení je nutné mít uhrazeno nejpozději den před konáním kurzu.
Po úhradě školení obdržíte přístupové údaje, kterými se budete moci ke kurzu připojit.

Bonusy společnosti TSM (prezenční semináře)

 • Na každém kurzu myslíme na Vaši pohodu (dostanete od nás tašku a v ní najdete podklady ke kurzu, psací potřeby a blok, naše propagační materiály a drobnosti)
 • Věrnostní systém (vážíme si počtu Vašich účastí na našich kurzech, slavíme s Vámi Vánoce i výročí vzniku naší společnosti a v průběhu roku pořádáme různé věrnostní akce)
 • Máme vlastní vzdělávací centra v Brně a v Praze a v těchto centrech Vám nabídneme i vynikající neomezené občerstvení (včetně ovoce) a výbornou kávu v libovolném množství.
 • Na každém kurzu automaticky získáváte písemný materiál.
 • U seminářů, kde je v ceně kurzovného zahrnut i oběd - možnost výběru vegetariánského oběda.
 • Jsme na trhu vzdělávání už 30 let.
Mgr. Dora LUKÁŠOVÁ

Lektorské činnosti se věnuje od roku 2003. Semináře jsou zaměřeny především na zefektivnění komunikačních dovednosti a prezentačních dovedností účastníků, zaměřuje se také na práci s emocemi, zvládání stresu aj. Považuje za důležité vše, co je i sebemenším  krokem k osobnímu růstu. Při svých seminářích využívá především interaktivní formu výuky, díky které si účastníci mohou lépe osvojit teoretické poznatky a zároveň se u výuky i pobaví a získají cennou zpětnou vazbu. V současné době spolupracuje především s Kanceláří veřejného ochránce práv a provozuje vlastní praxi.

Zobrazit kurzy

Tisk