Vážení klienti, s ohledem na stávající vládní opatření RUŠÍME NAŠE PREZENČNÍ KURZY, a to DO SKONČENÍ NOUZOVÉHO STAVU. SOUČASNĚ AŽ DO SKONČENÍ NOUZOVÉHO STAVU, a to i s ohledem na uzavření školských zařízení, fungujeme v OMEZENÉM REŽIMU. Děkujeme za pochopení. Naše webináře však realizujeme bez omezení!
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 Jsme zde pro Vás: PO - PÁ : 7:00 - 15:45 hod. prihlasky@tsmvyskov.cz

Velká novela zákoníku práce - průvodce změnami, které přináší očekáváná novelizace 2020/2021 - online kurz

Termín Místo Cena
Všechny termíny jsou ukončeny

Popis kurzu

V rámci kurzu se seznámíme se změnami, které přinesla nebo přinese novela zákoníku práce. Změny budou probírány tak, aby účastníci obdrželi komparativní přehled změn, z nichž některé jsou skutečně významné (dovolená, doručování, zápočtový list). S novelizací se seznámíme tak, abyste si mohli Vaše znalosti zákoníku práce prohloubit právě o novinky, které novela přináší, a tyto novinky dokázali uvést do praxe. Kurz bude rozdělen do několika bloků:

Úvod do problematiky, změny účinné od 30. 7. 2020

 • Vývoj novelizace zákoníku práce, zajímavosti, které přinesly a přináší jednotlivé novely.
 • Jednotlivé novinky, které vstoupily v účinnost 30. 7. 2020 – doručování, vydávání potvrzení o zaměstnání, odvolání zaměstnance, změny u pracovní doby, prevenční povinnosti, náhrad a další změny.
 • Právní úprava skončení pracovního poměru – aktuální vs. nová právní úprava.

Změny účinné od 1. 1. 2021

 • Pracovní volno související s akcí pro děti a mládež.
 • Dovolená – co přinese novela s účinností od 1. 1. 2021, srovnání se stávající právní úpravou, principy výpočtu dovolené, další novinky u právní úpravy dovolené.
 • Sdílené pracovní místo.
 • Další novinky.

Příklady z praxe, judikatura, diskuze nad aktuálními tématy.

Ve výkladu bude zohledněna i právní úprava zákona č. 312/2002 Sb., zákona o úřednících územních samosprávných celků – zda a jak se novela dotkla či dotkne pracovních poměrů těchto zaměstnanců – pracovní smlouva, pracovní doba, odměňování apod. (zejména pak ust. § 4, § 10 a § 14 zákona č. 312/2002 Sb.).

Kurz je vhodný pro mzdovou i platovou sféru a úředníky podléhající režimu zákona č. 312/2002 Sb., neboť novelizace zákoníku práce se dotýká zaměstnavatelů, kteří odměňují mzdou, ale i těch, kteří odměňují platem.

Bonusy společnosti TSM (prezenční semináře)

 • Na každém kurzu myslíme na Vaši pohodu (dostanete od nás tašku a v ní najdete podklady ke kurzu, psací potřeby a blok, naše propagační materiály a drobnosti)
 • Věrnostní systém (vážíme si počtu Vašich účastí na našich kurzech, slavíme s Vámi Vánoce i výročí vzniku naší společnosti a v průběhu roku pořádáme různé věrnostní akce)
 • Máme vlastní vzdělávací centra v Brně a v Praze a v těchto centrech Vám nabídneme i vynikající neomezené občerstvení (včetně ovoce) a výbornou kávu v libovolném množství.
 • Na každém kurzu automaticky získáváte písemný materiál.
 • U seminářů, kde je v ceně kurzovného zahrnut i oběd - možnost výběru vegetariánského oběda.
 • Jsme na trhu vzdělávání už 30 let.
Mgr. Klára GOTTWALDOVÁ MBA

Lektorka Mgr. Klára Gottwaldová pro Vás připravuje a lektoruje kurzy a školení v následujících oblastech:
- zákoník práce (zabývá se především tématy jako jsou: vznik, změny, skončení pracovního poměru, jak správně napsat pracovní smlouvu, tipy a triky pro personalistů a další).
Na jejích kurzech obdržíte písemný materiál, kurzy se snaží vést poutavou formou, nikoliv cestou pouhého „biflování“ paragrafů.
Lektorka působila jako advokátka, nyní působí jako korporátní právnička a lektorka se zaměřením na zákoník práce. Přednáškové činnosti se věnuje od roku 2012, ať už v rámci otevřených seminářů pro veřejnost či v rámci zakázkových seminářů vytvořených zákazníkům přímo na míru. Je členkou Rady expertů Unie personalistů, z.s., šéfredaktorkou čtvrtletníku pro mzdové účetní a personalisty Ad rem, členkou Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů a Klubu personalistů při OHK Vyškov. Je rovněž autorkou odborných článků v tištěných časopisech i on-line poradnách.

Zobrazit kurzy

Tisk