Vážení a milí klienti, s ohledem na stávající vládní opatření realizujeme i nadále pouze WEBINÁŘE. Provoz kanceláře je mírně omezen, velmi děkujeme za pochopení a podporu.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 gottwaldova@tsmvyskov.cz

Daňové a účetní aktuality 2021 - online kurz

Termín Místo Cena (vč. DPH)
9.6.2021 09:00 - 13:30

online kurz

WEBINÁŘE online kurz
1 890 Kč(e-osvědčení, materiál k semináři) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

Seminář bude zaměřen zejména na novinky v účetní a daňové legislativě. Předmětem semináře bude výklad novelizací zákona o daních z příjmů, zákona o dani z přidané hodnoty a daňového řádu schválených v roce 2020. Výklad bude doplněn o aktuální výklady a stanoviska GFŘ, závěry KOOV a zajímavé judikáty. Rozbor změn v DPH a daních z příjmů pro rok 2021.
Program semináře:
  • Změny v zákoně o DPH - nájmy nemovitostí od 1.1. 2021, datum uskutečnění zdanitelného plnění, změny v rozšíření režimu přenesení daňové povinnosti, změny v úpravě či vyrovnání odpočtu.
  • Změny zákona o dani z příjmů - DAŇOVÝ BALÍČEK, změny v majetku, sazby daně, daňové odpisy, nakládání s technickým zhodnocením, v příjmech ze závislé činnosti, v odčitatelných položkách od základu daně i slevách na dani a daňovém zvýhodnění.
  • Kompenzační bonus po úpravách zákona.
  • Diskuse, dotazy.UPOZORNĚNÍ:
Školení je nutné mít uhrazeno nejpozději den před konáním kurzu.
Po úhradě školení obdržíte přístupové údaje, kterými se budete moci ke kurzu připojit.
Ing. Jiří KLÍMA

Ing. Jiří Klíma působí jako daňový poradce od roku 1998. Je prezidentem Sdružení účetních a daňových poradců v Brně, zkušební komisař Komory daňových poradců České republiky. Autor řady odborných článků a publikací s daňovou a účetní tématikou, na svých kurzech a školeních přednáší především problematiku daně z příjmů a daně z přidané hodnoty. Společník a partner účetní a poradenské společnosti.

Zobrazit kurzy

Tisk