Vážení a milí klienti, s ohledem na stávající vládní opatření realizujeme i nadále pouze WEBINÁŘE. Provoz kanceláře je mírně omezen, velmi děkujeme za pochopení a podporu.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 gottwaldova@tsmvyskov.cz

NA MOTORCE KOLEM SVĚTA

Termín Místo Cena (vč. DPH)
3.6.2021 19:00 - 21:00

online kurz

WEBINÁŘE online kurz
119 Kč() (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

Příběh o jedné cestě kolem světa, dvou lidech, šesti stech západů slunce a bezpočtu dech beroucích výhledů ze sedla motorky.
V dubnu 2016, rok a půl od nápadu projet svět, stojí Vojta a Mirka v centru Brna na startu jejich životní cesty. Mísí se v nich strach i vzrušení, teď už se cuknout nedá. Následující skoro dva roky je jejich věrné stroje dennodenně unášejí krajinou vstříc novým zážitkům. Od pouští Íránu přes velehory střední Asie až do Země vycházejícího slunce. Přes oceán do nejjižnějšího města světa, kolem solných plání, inckých památek a zasněžených vrcholků And až do zemí kávy, kakaa a rumu.
Vojta vám bude vyprávět, jaké byly počáteční plány, které nakonec stejně dopadly úplně jinak, jak se na cestě učili, užívali si i vztekali nebo jak se ze zamilovanosti dostali na křižovatku, ze které se každý vydali svou cestou. O tom, že člověk míní a život mění. Že stát se může cokoliv, a když už si myslíte, že máte vyhráno, něco se zrovna pokazí. Všechny ty nečekané změny ale k cestování patří a dělají jej tak krásným a návykovým.
 
To si prostě nesmíte nechat ujít :-)

UPOZORNĚNÍ:
Přednášku je nutné mít uhrazeno nejpozději den před konáním.
Po úhradě obdržíte přístupové údaje, kterými se budete moci k přednášce připojit.
Vojtěch LAVICKÝ

Vojta Lavický je milovníkem jízdy v jedné stopě. Jednu takovou delší, skoro dvouletou :-), podnikl. A bude nám o tom vyprávět...

Zobrazit kurzy

Tisk