Děkujeme, že jste s námi.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz

JAK SE BLÝSKNOUT JAKO ZAMĚSTNAVATEL NA TRHU PRÁCE (EMPLOYER BRANDING)? - online kurz

Termín Místo Cena (vč. DPH)
29.9.2021 09:00 - 12:00

online kurz

WEBINÁŘE online kurz
1 590 Kč(e-osvědčení, materiál k semináři) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

Práce hodně lidí málo? Mohli byste růst, ale nemáte dostatek lidí? Klasická inzerce na pracovních portálech nezabírá? Nebo se vám hlásí zejména nekvalifikovaní lidé, kteří by k vám navíc osobnostně nezapadli? A navíc… současní zaměstnanci jsou utahaní, bez jiskry a zápalu? Dokonce vám lidi začali odcházet?! Tak to máte nejvyšší čas proniknout do tématu budování značky zaměstnavatele. Raketová věda to není. Naopak, je to velmi prosté. Ukážu vám, jak pro lidi ve firmě vytvořit smysluplnou práci a pečující prostředí a následně to vykřičet prostřednictvím skvělého obsahu na pracovní trh.

Péče o značku zaměstnavatele je součástí byznysové strategie každé firmy, která to se svými lidmi a budoucností myslí vážně. Pandemie nepandemie.

Naučíte se:
- Kde s budováním značky zaměstnavatele začít
- Jak najít atraktivní pozici jako zaměstnavatel na trhu práce
- Jak značku zaměstnavatele v každodenním životě budovat


UPOZORNĚNÍ:
Školení je nutné mít uhrazeno nejpozději den před konáním kurzu.
Po úhradě školení obdržíte přístupové údaje, kterými se budete moci ke kurzu připojit.
Petr HOVORKA

Petr si svou cestu k management consultingu prošlapával 20 let. Začal podnikat v devatenácti, 13 let vedl a spoluvlastnil kalendářové nakladatelství Helma 365, spoluzaložil agenturu BrandBakers, ze které se stal lídr na poli Employer Brandingu v ČR. 
V BrandBakers Advisory koordinuje tým a současně funguje jako „jestřábí oko“, které sleduje dopady práce týmu na úspěšnost a spokojenost klientů. Petrovou parketou je navigování řídících týmů při tvorbě celostních strategií a budování firemní kultury. 
Jeho závislostí je neustále objevování: nových dovedností, míst na zemi či odrůd vinné révy.

Zobrazit kurzy

Tisk