Děkujeme za Vaši přízeň.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz

Řešení konfliktů - online kurz

Termín Místo Cena (vč. DPH)
10.2.2022 09:00 - 12:00

on-line kurzy

WEBINÁŘE on-line kurzy
1 490 Kč(e-osvědčení, materiál k semináři) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

Řešení  konfliktů  -  občas  se  dostaneme  do  situace,  ve  které  se  cíle jednotlivých účastníků rozchází. Proč se nám někdy nedaří se domluvit?
Emoce, ale nejen ty. Někdy je prostě ego silnější. Jak tedy i tak pochopit druhou stranu a nakonec najít společnou řeč? Jak si zachovat chladnou hlavu a jaké techniky případně pou žít pro vyřešení konfliktu? Je kompromis dobrou a jedinou cestou?

UPOZORNĚNÍ:
Přístupové údaje budou zaslány na email uvedený v přihlášce cca 2 dny před školením.
Ing. Dagmar KOŽINOVÁ

Vystudovala MZLU v Brně, obor manažerskoekonomický. Od svých 23 let působí ve vedoucích pozicích. Nejprve 5 let na pozici ředitelky CK, kde vedla převážně ženský kolektiv. Poté přes 5 let na pozici oblastní ředitelky v pojišťovně. Od roku 2012 působila ve firmě KM Beta, a.s. jako obchodní ředitelka.

Vytvořila svůj vlastní projekt Ženské cykly, kde se zabývá cykličností žen. V současné době připravuje další projekt Umění vést. Mimo to je matkou dvou dcer. Miluje přírodu, zvířata. V současné době studuje psychologii.

Domnívá se, že je důležité, aby lidé žili v souladu se svou přirozeností, aby pracovali a žili v harmonickém prostředí. Jen tak můžou plně využít svůj potenciál.

Zobrazit kurzy

Tisk