Děkujeme za Vaši přízeň.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz

SKONČENÍ PRACOVNÍHO POMĚRU V OTÁZKÁCH A ODPOVĚDÍCH - WORKSHOP - online kurz

Termín Místo Cena (vč. DPH)
22.6.2022 09:00 - 12:00

online kurz

WEBINÁŘE online kurz
1 790 Kč(e-osvědčení, materiál k semináři) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

Zajímá vás problematika skončení pracovního poměru? Tápete v tom, jaký způsob skončení v různých situacích použít nebo si chcete jen zopakovat to, co už znáte? Pokud jste alespoň na jednu otázku odpověděli ano, pak vás velmi ráda uvidím na online „workshopu“ zaměřeném právě na skončení pracovního poměru.
 
O čem kurz bude:
Projdeme si spolu způsoby skončení pracovního poměru a ráda se s vámi v souvislosti s každým způsobem skončení pracovního poměru podělím rovněž o nějaké příklady z praxe, ev. tipy pro praxi.
→ Dohoda o rozvázání pracovního poměru.
→ Výpověď z pracovního poměru.
→ Okamžité zrušení pracovního poměru.
→ Zrušení pracovního poměru ve zkušební době.
→ Skončení pracovního poměru na dobu určitou.
→ Další otázky spojené se skončením pracovního poměru (odstupné, následky nesprávného skončení pracovního poměru atd.).
 
Pro koho je kurz určen:
Pro každého, koho tato problematika zajímá :-)
Primárně však kurz cílí na ty, kteří se věnují personalistice a HR, velmi vhodný je pro začínající personalisty.
 
Jak mám kurz koncipovaný:
Kurz mám koncipován jako „workshop“, a to z toho důvodu, že kromě teorie zákoníku práce vás provedu i otázkami, s nimiž se setkávám v rámci svých kurzů či praxe. Některé z těchto otázek jsou základní, jiné o něco složitější. Ráda se s vámi podělím o vlastní zkušenosti či vlastní pohled na věc, což nutně nemusí znamenat dogma, ale může vám takový pohled být určitým vodítkem či námětem pro vaši práci či naši vzájemnou diskuzi. Poskytnu vám i nějaké základní a obecné vzory pro některé ze situací spojených se skončením pracovního poměru.
 
Na závěr workshopu vám poskytnu odkaz na test o cca 10 otázkách, který si můžete zkusit vyplnit. V případě zájmu o vyhodnocení testu vám test ráda vyhodnotím a výsledek zašlu na kontaktní e-mail uvedený v přihlášce.

UPOZORNĚNÍ:
Přístupové údaje ke školení budou zaslány na email uvedený v přihlášce cca dva dny před školením.
Mgr. Klára GOTTWALDOVÁ MBA

Lektorka Mgr. Klára Gottwaldová pro Vás připravuje a lektoruje kurzy a školení v následujících oblastech:
- zákoník práce (zabývá se především tématy jako jsou: vznik, změny, skončení pracovního poměru, jak správně napsat pracovní smlouvu, tipy a triky pro personalistů a další).
Na jejích kurzech obdržíte písemný materiál, kurzy se snaží vést poutavou formou, nikoliv cestou pouhého „biflování“ paragrafů.
Lektorka působí jako advokátka a lektorka se zaměřením na zákoník práce. Přednáškové činnosti se věnuje od roku 2012, ať už v rámci otevřených seminářů pro veřejnost či v rámci zakázkových seminářů vytvořených zákazníkům přímo na míru. Je členkou Rady expertů Unie personalistů, z.s., šéfredaktorkou čtvrtletníku pro mzdové účetní a personalisty Ad rem, členkou Asociace pro rozvoj kolektivního vyjednávání a pracovních vztahů a Klubu personalistů při OHK Vyškov. Je rovněž autorkou odborných článků v tištěných časopisech i on-line poradnách.

Zobrazit kurzy

Tisk