Děkujeme za Vaši přízeň :)
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz

NOVINKA Vymáhání pohledávek - online kurz

Termín Místo Cena (vč. DPH)
25.10.2023 09:00 - 11:00

online kurz

WEBINÁŘE online kurz
1 790 Kč(e-osvědčení, materiál k semináři) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

Tento seminář je určen pro všechny, kteří se potřebují nebo chtějí seznámit s problematikou vymáhání pohledávek, a to zejména vymáháním peněžitých pohledávek vznikajících ze smluv uzavíraných v rámci své podnikatelské činnosti.
Cílem semináře je poskytnout účastníkům komplexní přehled o dané problematice a formou praktických příkladů a ukázek usnadnit uplatňování práv věřitele vůči svým dlužníkům, a to jak partnerům vnitrostátním, tak zahraničním.
Obsah semináře:
  1. Vznik pohledávky – kontraktační proces, praktické tipy pro uzavírání smluv, předcházení vzniku problematické pohledávky
  2. Prodlení dlužníka se zaplacením – kdy nastává, jaké jsou následky?
  3. Předsoudní stádium vymáhání pohledávky – jak lze situaci řešit, aniž bychom museli k soudu? jak lze pojistit pozici věřitele?
  4. Existuje povinnost pohledávky vymáhat?
  5. Vymáhání pohledávky v nalézacím řízení před soudem
  6. Exekuční vymáhání pohledávky
  7. Úpadek dlužníka
  8. Náklady spojené s vymáháním pohledávek
  9. Zahraniční dlužník – lze takovou pohledávku vymáhat?
UPOZORNĚNÍ:
Přístupové údaje budou zaslány na email uvedený v přihlášce cca 2 dny před školením.
Mgr. Marek NĚMEČEK

Mgr. Marek Němeček je součástí týmu advokátní kanceláře, která byla zařazena mezi TOP advokátní kanceláře v ČR týdeníkem EURO a mezi Významné advokátní kanceláře ČR společností Epravo.cz. Kancelář se spacializuje na pracovní právo a získala ocenění v soutěži Právnická firma roku pro rok 2019 a 2020 – oblast pracovního práva. 

Zobrazit kurzy

Tisk