Vážení a milí klienti, od 18. 5. 2020 opětovně realizujeme naše prezenční kurzy. Naše vzdělávací centra jsou vybavena desinfekcemi a dbáme na dodržování hygienických opatření. Děkujeme za Vaši podporu i důvěru. Těšíme se na Vás.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontakty volejte prosím dočasně pouze na tel.: +420 736 216 375 prihlasky@tsmvyskov.cz

Zdravá záda nejen při home office - online kurz

Termín Místo Cena (vč. DPH)
26.6.2020 09:00 - 11:30

online kurz

ONLINE kurzy online kurz
1 290 Kč(e-osvědčení) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

Rádi byste se dozvěděli pár tipů, jak si během fyzicky i psychicky náročných pracovních úkonů pomoci? Jak ulevit krční páteři, ramenům, bedrům i Vašim očím? Chcete se naučit rozpoznat signály těla dříve, než Vás napětí svalů a bolest zahltí?

Na tomto semináři se naučíme spolupracovat s opěrnými body a vahou vlastního těla pro lepší zaujetí pozice nejen v sedu. Zpětnou vazbou k tomu bude náš přirozený dech a spolupráce s ním. Více než cviky budeme vnímat, kde cítíme tah a následnou úlevu. Vše doplníme o ergonomické zákonitosti v sedavé pracovní pozici s cílem najít pocit maximálního komfortu. Nakonec věnujeme pozornost i pár kompenzačním cvikům. V nich současně zopakujeme všechny předtím probrané principy.

 

UPOZORNĚNÍ:

Školení je nutné mít uhrazeno nejpozději den před konáním kurzu.
Po úhradě školení obdržíte přístupové údaje, kterými se budete moci ke kurzu připojit.

Bonusy společnosti TSM (prezenční semináře)

  • Na každém kurzu myslíme na Vaši pohodu (dostanete od nás tašku a v ní najdete podklady ke kurzu, psací potřeby a blok, naše propagační materiály a drobnosti)
  • Věrnostní systém (vážíme si počtu Vašich účastí na našich kurzech, slavíme s Vámi Vánoce i výročí vzniku naší společnosti a v průběhu roku pořádáme různé věrnostní akce)
  • Vlastní vzdělávací centra v Brně a v Praze s vynikajícím občerstvením (včetně ovoce) a výbornou kávou.
  • Na každém kurzu automaticky získáváte písemný materiál.
  • U seminářů, kde je v ceně kurzovného zahrnut i oběd - možnost výběru vegetariánského oběda.
  • Jsme na trhu vzdělávání už 30 let.
Mgr. Dagmar MOC KRÁLOVÁ Ph.D.

Oborně nezávislá specialistka na zdravotní pohybovou prevenci prostřednictvím vnímání těla a jeho signálů. Vystudovala fyzioterapii, od roku 2006 působí prakticky v oboru a využívá osvědčené poznatky ze všech oblastí medicíny. Absolvovala mnoho českých i zahraničních výcviků v oboru i jeho širším rámci a stále se zajímá o aktuality. V roce 2012 vytvořila projekt PROžij POHYB. Věnuje se individuálnímu poradenství i skupinové osvětě, publikační i přednáškové činnosti. Získala i několik vědeckých ocenění.

Zobrazit kurzy

Tisk