Vážení klienti, rádi bychom Vás informovali, že naše prezenční kurzy pokračují dále, avšak o to více dbáme na přísná hygienická opatření. Desinfikujeme, pravidelně větráme, dodržujeme rozestupy, před lektorskými stoly máme umístěná velká plexi skla a pod rouškami se na Vás usmívají naše kolegyně. Těšíme se na Vás!
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 Jsme zde pro Vás: PO - PÁ : 7:00 - 15:45 hod. prihlasky@tsmvyskov.cz

Řízení lidských zdrojů (nové trendy a přístupy)

Termín Místo Cena
Všechny termíny jsou ukončeny

Popis kurzu

Cílem semináře je seznámit účastníky s novými trendy a přístupy v řízení lidských zdrojů a rozvinout jejich osobní a odborné kompetence  potřebné pro efektivní řízení lidí..
Seminář je určen nejen pro personalisty, nýbrž pro všechny manažery, kteří se chtějí zdokonalit v řízení lidí.
Obsahem semináře jsou nové trendy a přístupy k řízení lidí. Řízení lidí je v současné době náročnější než v minulosti a stále více se \"psychologizuje\". To znamená, že efektivní řízení lidí se neobejde bez znalosti psychologie. Její znalost je důležitá jak pro manažery, tak i pro pracovníky personálních útvarů. Na semináři se seznámíte s psychologickými poznatky uplatnitelnými při vedení lidí.
Po absolvování semináře budete umět:
  • lépe rozumět lidem,
  • účinněji ovlivňovat druhé, včetně generace Y, tj. mladých lidí, kteří nastupují do zaměstnání,
  • získat si důvěru svých nadřízených, spolupracovníků i podřízených,
  • přeměňovat motivované podřízené v angažované podřízené.
Seminář probíhá v omezené skupině posluchačů a při výuce bude uplatňován individuální přístup ke všem účastníkům semináře.

Bonusy společnosti TSM (prezenční semináře)

  • Na každém kurzu myslíme na Vaši pohodu (dostanete od nás tašku a v ní najdete podklady ke kurzu, psací potřeby a blok, naše propagační materiály a drobnosti)
  • Věrnostní systém (vážíme si počtu Vašich účastí na našich kurzech, slavíme s Vámi Vánoce i výročí vzniku naší společnosti a v průběhu roku pořádáme různé věrnostní akce)
  • Máme vlastní vzdělávací centra v Brně a v Praze a v těchto centrech Vám nabídneme i vynikající neomezené občerstvení (včetně ovoce) a výbornou kávu v libovolném množství.
  • Na každém kurzu automaticky získáváte písemný materiál.
  • U seminářů, kde je v ceně kurzovného zahrnut i oběd - možnost výběru vegetariánského oběda.
  • Jsme na trhu vzdělávání už 30 let.
doc. PhDr. František VÍZDAL CSc.

doc. PhDr. František  Vízdal, CSc. - řádně habilitovaný docent psychologie s mnohaletou psychologickou a  pedagogickou praxí. Zabývá se popularizací vědeckých psychologických poznatků a učí své studentky a studenty uplatňovat tyto poznatky v praxi prostřednictvím aktivních vyučovacích metod. Má bohaté zkušenosti se  vzděláváním manažerů (na všech úrovních řízení), a to jak v oblasti zdokonalování jejich seberegulace, tak i v oblasti zefektivňování jejich vedení, motivování a výchovy podřízených. Provádí také psychodiagnostické vyšetření a věnuje se i psychologickému poradenství pro dospělé. Je autorem mnoha učebních textů, odborných článků i populárně naučných publikací. Jeho krédem je pedagogický optimismus, který uplatňuje ve svých kurzech při rozvíjení potenciálu svých žáků.

Zobrazit kurzy

Tisk