To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 Jsme zde pro Vás: PO - PÁ : 7:00 - 15:45 hod. prihlasky@tsmvyskov.cz

Přehled a výklad změn v pracovněprávních předpisech 2020 a od roku 2021 provedených (nejen) novelou zákoníku práce

Termín Místo Cena (vč. DPH)
10.12.2020 09:00 - 13:30

PRAHA 1, Vzdělávací centrum TSM, Opletalova 1417/25 (vchod dvorním traktem, zadní budova, recepce č. 2)

Učebny se nachází ve středu Prahy, naproti Hlavního nádraží, 200 m od Václavského náměstí. Ve vzdálenosti několika desítek metrů je stanice metra linky C - Hlavní nádraží a zároveň jedno z pražských železničních nádraží. Do 2 minut chůze jsou dostupné i tramvajové linky. Z Florence metro C (směr Háje), výstup Hlavní nádraží. Z Hlavního nádraží 5 minut chůze.
PRAHA PRAHA 1, Vzdělávací centrum TSM, Opletalova 1417/25 (vchod dvorním traktem, zadní budova, recepce č. 2)
2 600 Kč(coffee break, písemný materiál) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

Cílem semináře je poskytnout účastníkům (personalistům, mzdovým účetním, vedoucím pracovníkům, podnikovým právníkům, inspektorům…) výklad aktuálních změn v pracovněprávní oblasti koncem roku 2020 a v roce 2021, a to v návaznosti nejen na velkou novelu ZP (zákon č. 285/2020 Sb.).  
 
Tématická náplň:
● Změny v zákoníku práce od 30. 7. 2020 a výkladové problémy s nimi spojené – jak s dosavadními doložkami odvolatelnosti? pružné rozvržení a zápočet dovolené do odpracované doby; pomohly změny v oblasti doručování?
DOVOLENÁ 2021 V HODINÁCH – co to opravdu znamená?; vymezení základních rozdílů oproti dosavadní právní úpravě, upozornění na nesprávné výklady, vybrané příklady z praxe; sdílené pracovní místo a jeho správná aplikace; další změny zákoníku práce od 1. 1. 2021.
Změny v právní úpravě odměňování a v souvisejících oblastech – nová výše minimální mzdy a nejnižších úrovní zaručené mzdy, změny v odměňování zaměstnanců ve veřejných službách a správě. ● Otázky odměňování týkající se např. práce přesčas, ve svátek, v noci, v sobotu a neděli, ve svátek atd.
Další přijaté či připravované změny v jiných právních předpisech – odchodné strážníků obecní policie; doba určitá u pedagogických pracovníků; změny v zákoně o zaměstnanosti (povinný podíl zaměstnávání osob se zdravotním postižením); zvýšení výměry dovolené v tzv. podnikatelské sféře na 5 týdnů atd.   
Nová výkladová stanoviska AKV a aktuální rozhodnutí Nejvyššího soudu v pracovněprávních věcech.
● Dotazy a diskuse.
Aktuality ke dni konání semináře.    

Bonusy společnosti TSM (prezenční semináře)

  • Na každém kurzu myslíme na Vaši pohodu (dostanete od nás tašku a v ní najdete podklady ke kurzu, psací potřeby a blok, naše propagační materiály a drobnosti)
  • Věrnostní systém (vážíme si počtu Vašich účastí na našich kurzech, slavíme s Vámi Vánoce i výročí vzniku naší společnosti a v průběhu roku pořádáme různé věrnostní akce)
  • Máme vlastní vzdělávací centra v Brně a v Praze a v těchto centrech Vám nabídneme i vynikající neomezené občerstvení (včetně ovoce) a výbornou kávu v libovolném množství.
  • Na každém kurzu automaticky získáváte písemný materiál.
  • U seminářů, kde je v ceně kurzovného zahrnut i oběd - možnost výběru vegetariánského oběda.
  • Jsme na trhu vzdělávání už 30 let.
Ing. Alena CHLÁDKOVÁ, poradkyně pro personalistiku a odměňování, autorka odborných publikací a článků, členka Kolegia expertů AKV Praha, zkušená lektorka JUDr. Petr BUKOVJAN, specialista na pracovní právo s praxí v kontrolní činnosti, člen Koleg

Zobrazit kurzy

Tisk