To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 Jsme zde pro Vás: PO - PÁ : 7:00 - 15:45 hod. prihlasky@tsmvyskov.cz

PRÁVNÍ POMĚRY A ODMĚŇOVÁNÍ ČLENŮ ZASTUPITELSTEV ÚSC v roce 2020 se zaměřením na činnost zastupitelstva obce, rady obce, výborů a komisí

Termín Místo Cena (vč. DPH)
14.10.2020 09:00 - 13:30

BRNO, Vzdělávací centrum TSM, náměstí Svobody (1. patro, nad McDonald´s, vchod z ulice Zámečnická 2)

Popis cesty od Hlavního nádraží ČD v Brně: lze použít tramvaj č. 4 (směr Úvoz) nebo č. 9 (směr Lesná, Čertova rokle). Vystoupíte na zastávce náměstí Svobody (druhá zastávka od Hlavního nádraží ČD). Vzdělávací centrum TSM se nachází nad občerstvením McDonald´s  v 1. patře a vchod je z boku budovy, z ulice Zámečnická 2. Do učeben je bezbariérový přístup.
Při použití osobního automobilu lze parkovat v parkovacím domě Domini Park, na parkovišti před hotelem International nebo ve Velkém Špalíčku (vyznačeno v mapě).

BRNO BRNO, Vzdělávací centrum TSM, náměstí Svobody (1. patro, nad McDonald´s, vchod z ulice Zámečnická 2)
1 990 Kč(coffee break, písemný materiál) (vč. DPH) Přihlásit se
NOVINKA

Popis kurzu

Seminář je určen zejména pro starosty, místostarosty, členy finančních a kontrolních výborů zastupitelstev, tajemníky, personalisty, mzdové účetní, úředníky, kteří připravují zasedání zastupitelstva, rady měst a obcí, a dále pro pracovníky krajských úřadů, kteří provádějí přezkoumávání hospodaření obcí       
Program:
 • Vymezení dotčené skupiny, zásadních pojmů a skutečností k tématu, odměňování po dobu výkonu funkce, zásady odměňování uvolněných a neuvolněných členů zastupitelstva za výkon funkce, odměňování členů zastupitelstva ve speciálních situacích
 • Mimořádné odměny (podmínky pro poskytnutí mimořádné odměny, proces schválení mimořádné odměny)
 • Odchodné (vznik nároku a zákonné podmínky pro poskytnutí odchodného, stanovení výše odchodného, výpočet doby výkonu funkce pro účely odchodného, čestné prohlášení)
 • Problematika dovolené (zásady čerpání dovolené, dovolená ke dni ukončení výkonu funkce, dovolená po volbách, náhrada za nevyčerpanou dovolenou)
 • Další peněžitá plnění (příspěvek na úpravu zevnějšku, vzdělávání, rekreaci, připojištění, stravování apod.)
 • Vybrané aspekty z činnosti zastupitelstva a rady obce, výborů a komisí (zápisy ze zasedání, proces schvalování usnesení a další poznatky z praxe)
 • Diskuze k daným tématům, aktuální informace k datu semináře

Bonusy společnosti TSM (prezenční semináře)

 • Na každém kurzu myslíme na Vaši pohodu (dostanete od nás tašku a v ní najdete podklady ke kurzu, psací potřeby a blok, naše propagační materiály a drobnosti)
 • Věrnostní systém (vážíme si počtu Vašich účastí na našich kurzech, slavíme s Vámi Vánoce i výročí vzniku naší společnosti a v průběhu roku pořádáme různé věrnostní akce)
 • Máme vlastní vzdělávací centra v Brně a v Praze a v těchto centrech Vám nabídneme i vynikající neomezené občerstvení (včetně ovoce) a výbornou kávu v libovolném množství.
 • Na každém kurzu automaticky získáváte písemný materiál.
 • U seminářů, kde je v ceně kurzovného zahrnut i oběd - možnost výběru vegetariánského oběda.
 • Jsme na trhu vzdělávání už 30 let.
PhDr. Alice URBÁNKOVÁ

Vedoucí oddělení dozoru, Ministerstvo vnitra České republiky; kurzy a školení zaměřené na odměňování členů zastupitelstva kraje

Zobrazit kurzy

Tisk