MANUÁL NA MILENIÁLY? Ten neexistuje :-) My Vás ale naučíme s nimi jednat. Podívejte se na jednu z NOVINEK v nabídce našich kurzů.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontakty +420 517 333 699 +420 736 216 375 prihlasky@tsmvyskov.cz

Výběr zaměstnanců, vedení přijímacích pohovorů, hodnocení uchazečů

Termín Místo Cena (vč. DPH)
Všechny termíny jsou ukončeny

Popis kurzu

Plánování lidských zdrojů - definování potřeb organizace, spolupráce vedoucích zaměstnanců a personalistů.
Popis pracovního místa - požadavky na uchazeče.
Získávání uchazečů - personální marketing, personální agentury, inzerce, vlastní zdroje, intranet. Analýza získaných životopisů - telefonická, elektronická komunikace s uchazečem, odmítnutí, pozvání na pohovor. 
Příprava na pohovor – spolupráce vedoucích zaměstnanců a personalistů, struktura pohovoru, vhodné a nevhodné otázky.
Průběh pohovoru – řízený rozhovor, role účastníků pohovoru, verbální a neverbální komunikace, naslouchání, komunikace s „nespolupracujícím“ uchazečem. Psychodiagnostika.
Vyhodnocení uchazečů – protokol z výběrového řízení.
Komunikace s uchazeči - další postup před nástupem, odmítnutí uchazečů.
Nástup a adaptace nového zaměstnance - formální i neformální vedení. Diskuse, dotazy.

Bonusy společnosti TSM

  • Na každém kurzu myslíme na Vaši pohodu (dostanete od nás tašku a v ní najdete podklady ke kurzu, psací potřeby a blok, naše propagační materiály a drobnosti)
  • Věrnostní systém (vážíme si počtu Vašich účastí na našich kurzech, myslíme na Vaše jmeniny i narozeniny, slavíme s Vámi Vánoce i výročí vzniku naší společnosti a v průběhu roku pořádáme různé věrnostní akce)
  • Vlastní vzdělávací centra v Brně a v Praze s vynikajícím občerstvením (včetně ovoce) a výbornou kávou.
  • Na každém kurzu automaticky získáváte písemný materiál.
  • U seminářů, kde je v ceně kurzovného zahrnut i oběd - možnost výběru vegetariánského oběda.
  • Jsme na trhu vzdělávání už 30 let.
Mgr. Dagmar HOŠKOVÁ

Absolventka Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, obor vzdělávání dospělých. Po ukončení studia pracovala v Československé televizi, kde se podílela na výrobě vzdělávacích pořadů, od roku 1990 pracovala ve státní správě, nejprve jako vedoucí oddělení výběru a vzdělávání a od roku 1998 jako vedoucí personálního oddělení Národního bezpečnostního úřadu. V posledních letech se zabývá především lektorskou činností, přednáší pro zaměstnance veřejné správy i pro ostatní zájemce témata z personální oblasti – výběr zaměstnanců, vedení přijímacích pohovorů, hodnotící pohovory, komunikace v personální práci. Přednášky doplňuje bohatou kazuistikou i nácvikem komunikačních dovedností využívaných v práci s lidmi.

Zobrazit kurzy

Tisk