Dne 9. 9. 2020 vyjde podzimní číslo časopisu pro personalisty a mzdové účetní Ad rem (K věci). Podívejte se na jeho starší čísla a přihlaste se k odběru čísel nových! :-)
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontakty 736 216 375, 517 333 699 prázdninový provoz: PO - PÁ : 8:00 - 14:30 hod. prihlasky@tsmvyskov.cz

Zákon o realitním zprostředkování - online kurz

Termín Místo Cena (vč. DPH)
24.9.2020 09:00 - 11:30

online kurz

ONLINE kurzy online kurz
1 590 Kč(e-osvědčení) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

Nový zákon o realitním zprostředkování
Nová pravidla realitního zprostředkování, která přinesl zákon č. 39/2020 Sb., o realitním zprostředkování, vyžadují od realitních zprostředkovatelů odborný přehled a dodržování řady povinností, při jejichž nesplnění hrozí mimo jiné i podstatné sankce.
Realitní zprostředkovatel také nyní nese jasně vymezenou odpovědnost za své jednání a za plnění svých povinností vůči zájemcům.

Online školení k nové právní úpravě
Účastníci školení budou přístupnou a srozumitelnou formou stručně seznámeni:
  • se všemi novinkami, povinnostmi a požadavky, které pro realitní zprostředkovatele vyplývají z nové právní úpravy zákona o realitním zprostředkování, a dále
  • se základními postupy a radami, jak těmto podmínkám vyhovět a mimo jiné zajistit i své vlastní postavení a nároky vůči zájemcům.
Účelem semináře je tedy poskytnout odpovědi na praktické otázky, které vyplývají z aplikace realitního zákona, a nabídnout přínosná a vhodná řešení za využití skutečných příkladů z realitní praxe.

Garantovaná výuka
Jako hlavní lektor výuku osobně vede a garantuje JUDr. Tomáš Philippi, který je spoluautorem zákona o realitním zprostředkování, autorem komentáře k danému zákonu pro Nakladatelství C. H. Beck, s. r. o., a také držitelem autorizace k poskytování realitních zkoušek i k vydávání osvědčení o jejich složení. Účastníci školení tak získají i podrobnosti a souvislosti ohledně jednotlivých ustanovení realitního zákona, které jim takto poskytne přímo jeho spoluautor.

Program školení
1) Způsoby získání nové vázané živnosti „Realitní zprostředkování“,
2) Povinnost zajišťovat výkon realitního zprostředkování pouze odborně způsobilými osobami,
3) Povinné pojištění realitního zprostředkovatele,
4) Podmínky pro poskytování úschov realitními zprostředkovateli,
5) Zákonné náležitosti smlouvy o realitním zprostředkování,
6) Informační povinnost realitního zprostředkovatele vůči zájemci,
7) Pravidla pro stanovení provize a její splatnost,
8) Nové důvody pro neplatnost smlouvy o realitním zprostředkování,
9) Právo zájemce odstoupit od smlouvy o realitním zprostředkování,
10) Podmínky pro sjednávání výhradních smluv,
11) Sankce za porušení povinností realitním zprostředkovatelem

UPOZORNĚNÍ:
Školení je nutné mít uhrazeno nejpozději den před konáním kurzu.
Po úhradě školení obdržíte přístupové údaje, kterými se budete moci ke kurzu připojit.

Bonusy společnosti TSM (prezenční semináře)

  • Na každém kurzu myslíme na Vaši pohodu (dostanete od nás tašku a v ní najdete podklady ke kurzu, psací potřeby a blok, naše propagační materiály a drobnosti)
  • Věrnostní systém (vážíme si počtu Vašich účastí na našich kurzech, slavíme s Vámi Vánoce i výročí vzniku naší společnosti a v průběhu roku pořádáme různé věrnostní akce)
  • Máme vlastní vzdělávací centra v Brně a v Praze a v těchto centrech Vám nabídneme i vynikající neomezené občerstvení (včetně ovoce) a výbornou kávu v libovolném množství.
  • Na každém kurzu automaticky získáváte písemný materiál.
  • U seminářů, kde je v ceně kurzovného zahrnut i oběd - možnost výběru vegetariánského oběda.
  • Jsme na trhu vzdělávání už 30 let.
JUDr. Tomáš PHILIPPI

JUDr. Tomáš Philippi působí jako advokát, je spoluautorem zákona o realitním zprostředkování, autorem připravovaného komentáře k danému zákonu pro Nakladatelství C. H. Beck, s. r. o., a také držitelem autorizace k poskytování realitních zkoušek i k vydávání osvědčení o jejich složení.

Zobrazit kurzy

Tisk