To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz

Umění komunikace – základ úspěchu

Seminář je akreditován MPSV.

Termín Místo Cena
31.8.2021 08:30 - 15:30

BRNO, Vzdělávací centrum TSM, náměstí Svobody (1. patro, nad McDonald´s, vchod z ulice Zámečnická 2)

Popis cesty od Hlavního nádraží ČD v Brně: lze použít tramvaj č. 4 (směr Úvoz) nebo č. 9 (směr Lesná, Čertova rokle). Vystoupíte na zastávce náměstí Svobody (druhá zastávka od Hlavního nádraží ČD). Vzdělávací centrum TSM se nachází nad občerstvením McDonald´s  v 1. patře a vchod je z boku budovy, z ulice Zámečnická 2. Do učeben je bezbariérový přístup.
Při použití osobního automobilu lze parkovat v parkovacím domě Domini Park, na parkovišti před hotelem International nebo ve Velkém Špalíčku (vyznačeno v mapě).

BRNO BRNO, Vzdělávací centrum TSM, náměstí Svobody (1. patro, nad McDonald´s, vchod z ulice Zámečnická 2)
2 290 Kč(coffee break, oběd, písemný materiál) Přihlásit se

Popis kurzu

Obsah kurzu:
Kurz je určen pro pracovníky v sociální oblasti, splňuje požadavky na transfer znalostí a dovedností nutné ke zvýšení efektivnosti k výkonu povolání pracovníka v sociální oblasti dle Zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.
Kurz je zaměřen na celkové zdokonalení se v etických zásadách při komunikaci s klientem (uživatelem) popř. s rodinnými příslušníky či dalšími osobami zainteresovanými do sociálního systému při poskytování sociálních služeb. Dále přináší ucelené informace k sebepoznání jako předpokladu úspěšného jednání. Posluchač se seznámí nejen se základními pojmy oblastí psychologie, komunikace a jednání s lidmi. Naučí se je také analyzovat, hodnotit a správně zvládat situace v každodenní praxi.
Kurz je veden formou her a cvičení na kazuistických případech z praxe školitele. Při semináři jsou používány i audio ukázky konfliktních rozhovorů, se kterými následně účastníci pracují.

Upozornění a certifikáty

  • Seminář probíhá v omezené skupině posluchačů.
  • Seminář je akreditován MPSV, číslo akreditace: A2019/1254-SP/PC/PP
  • Akreditované kurzy jsou ze zákona osvobozeny od DPH.
PhDr. Antonín BRYKS

PhDr. Antonín Bryks je zaměstnán jako psycholog na psychiatrii, dále má soukromou psychologickou a manželskou poradnu. Od roku 2007 spolupracuje jako supervizor v sociální sféře a jako lektor v oblasti psychologie, komunikace a gastronomie. Jeho semináře se zaměřují na oblast psychologie a komunikace, velmi oblíbená jsou i školení pro asistentky/sekretářky. 

Zobrazit kurzy

Tisk