V době od 25. 9. do 29. 9. 2023 provozní doba od 8 do 14 hodin. Děkujeme za Vaši přízeň.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz

Jak získat publicitu

Termín Místo Cena (vč. DPH)
1.11.2023 09:00 - 13:30

BRNO, Vzdělávací centrum TSM, náměstí Svobody (1. patro, nad McDonald´s, vchod z ulice Zámečnická 2)

Popis cesty od Hlavního nádraží ČD v Brně: lze použít tramvaj č. 4 (směr Úvoz) nebo č. 9 (směr Lesná, Čertova rokle). Vystoupíte na zastávce náměstí Svobody (druhá zastávka od Hlavního nádraží ČD). Vzdělávací centrum TSM se nachází nad občerstvením McDonald´s  v 1. patře a vchod je z boku budovy, z ulice Zámečnická 2. Do učeben je bezbariérový přístup.
Při použití osobního automobilu lze parkovat v parkovacím domě Domini Park, na parkovišti před hotelem International nebo ve Velkém Špalíčku (vyznačeno v mapě).

BRNO BRNO, Vzdělávací centrum TSM, náměstí Svobody (1. patro, nad McDonald´s, vchod z ulice Zámečnická 2)
2 300 Kč(coffee break, písemný materiál) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

Proč o vás novináři nepíšou, když jste tak skvělí?
Chcete to změnit?
Chcete se vyznat v mediální džungli?
Chcete být úspěšní v mediální komunikaci?
Chcete, aby vaše obec, firma, produkt nebo služba byla vidět v novinách, televizi, rádiu nebo na internetu?
Chcete vědět, jak oslovit novináře, co jim nabídnout a jak se připravit na rozhovor?
Chcete získat důvěru a respekt médií a stát se jejich pravidelným zdrojem informací?
Pokud ano, pak je tento kurz pro vás. 
Naučíme vás získat publicitu a pozitivní vnímání vašich témat. Po absolvování kurzu dokážete ovlivnit, jak o vás budou média informovat, naučíte se být novinářům rovnocennými partnery, dokážete jim sdělit přesně to, co jim chcete říct. Odhalíme vám i některé novinářské chytáky a triky, budete vědět, jak se bránit před skrytou kamerou a dozvíte se, proč je no comment cestou do pekel. 
Seminář je určen pro všechny zájemce, kteří chtějí zlepšit svou mediální prezentaci – od řadových pracovníků firem a institucí až po vedoucí pracovníky oddělení či útvarů.
Vhodné rovněž pro starosty, místostarosty, tajemníky a další představitele měst a obcí i pro neziskové organizace. 
Kurz je praktický a interaktivní, obsahuje příklady a tipy z praxe. Chcete-li zvýšit svou viditelnost a reputaci v médiích, přihlaste se. Uvidíte, že získat publicitu v médiích není tak těžké, jak se zdá. 
V kurzu se naučíte:
  • Jak definovat svůj mediální cíl a poselství. 
  • Jak vybrat vhodná média a novináře pro vaši komunikaci. 
  • Jak napsat tiskovou zprávu, která zaujme a přesvědčí. 
  • Jak navázat kontakt s novináři a budovat s nimi dlouhodobý vztah. 
  • Jak se chovat při mediálním rozhovoru a jak zvládnout obtížné otázky.
Seminář probíhá v omezené skupině posluchačů, individuální přístup.
Mgr. Jaroslav ČUŘÍK

Zobrazit kurzy

Tisk