To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 Jsme zde pro Vás: PO - PÁ : 7:00 - 15:45 hod. prihlasky@tsmvyskov.cz

Základy kaligrafie

Termín Místo Cena (vč. DPH)
10.11.2020 16:30 - 19:30

PRAHA 1, Vzdělávací centrum TSM, Opletalova 1417/25 (vchod dvorním traktem, zadní budova, recepce č. 2)

Učebny se nachází ve středu Prahy, naproti Hlavního nádraží, 200 m od Václavského náměstí. Ve vzdálenosti několika desítek metrů je stanice metra linky C - Hlavní nádraží a zároveň jedno z pražských železničních nádraží. Do 2 minut chůze jsou dostupné i tramvajové linky. Z Florence metro C (směr Háje), výstup Hlavní nádraží. Z Hlavního nádraží 5 minut chůze.
PRAHA PRAHA 1, Vzdělávací centrum TSM, Opletalova 1417/25 (vchod dvorním traktem, zadní budova, recepce č. 2)
1 890 Kč(veškeré potřeby na psaní, zejména papíry, perko, kaligrafický hrot) (vč. DPH) Přihlásit se
24.11.2020 16:30 - 19:30

BRNO, Vzdělávací centrum TSM, náměstí Svobody (1. patro, nad McDonald´s, vchod z ulice Zámečnická 2)

Popis cesty od Hlavního nádraží ČD v Brně: lze použít tramvaj č. 4 (směr Úvoz) nebo č. 9 (směr Lesná, Čertova rokle). Vystoupíte na zastávce náměstí Svobody (druhá zastávka od Hlavního nádraží ČD). Vzdělávací centrum TSM se nachází nad občerstvením McDonald´s  v 1. patře a vchod je z boku budovy, z ulice Zámečnická 2. Do učeben je bezbariérový přístup.
Při použití osobního automobilu lze parkovat v parkovacím domě Domini Park, na parkovišti před hotelem International nebo ve Velkém Špalíčku (vyznačeno v mapě).

BRNO BRNO, Vzdělávací centrum TSM, náměstí Svobody (1. patro, nad McDonald´s, vchod z ulice Zámečnická 2)
1 890 Kč(veškeré potřeby na psaní, zejména papíry, perko, kaligrafický hrot) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

Pojďte si s námi příjemně odpočinout a ponořit se do tajů kaligrafie.
Naučíte se základy evropské kaligrafie. Vyzkoušíte si psaní s plochými nástroji. Psát budete perem s inkoustem, dřívkem a v rámci časových možností i s dalšími kaligrafickými nástroji. Porozumíte základům stavby písma a budete tak schopni se v kaligrafii sami dále zdokonalovat.
Obsah:
 • Základní principy psaní s plochými nástroji.
 • Individuální zpětná vazba.
 • Ukázky písem.
 • Prostor pro otázky.
 • Experimentování s nástroji.
 • Úchop pera.
 • Zdravé sezení při psaní.
Kurz probíhá v omezené skupině posluchačů.

Bonusy společnosti TSM (prezenční semináře)

 • Na každém kurzu myslíme na Vaši pohodu (dostanete od nás tašku a v ní najdete podklady ke kurzu, psací potřeby a blok, naše propagační materiály a drobnosti)
 • Věrnostní systém (vážíme si počtu Vašich účastí na našich kurzech, slavíme s Vámi Vánoce i výročí vzniku naší společnosti a v průběhu roku pořádáme různé věrnostní akce)
 • Máme vlastní vzdělávací centra v Brně a v Praze a v těchto centrech Vám nabídneme i vynikající neomezené občerstvení (včetně ovoce) a výbornou kávu v libovolném množství.
 • Na každém kurzu automaticky získáváte písemný materiál.
 • U seminářů, kde je v ceně kurzovného zahrnut i oběd - možnost výběru vegetariánského oběda.
 • Jsme na trhu vzdělávání už 30 let.
Anežka PEROUTKA

Anežka Peroutka se zabývá kaligrafií, písmem, od roku 2013. Byla na začátku nové vlny české kaligrafie. Studovala kaligrafii a tvorbu písma v Belgii na European Lettering Institute.
Má bohaté zkušenosti s lektorováním kaligrafických kurzů jak pro veřejnost, tak pro firmy a eventy. Kurzy vede především prakticky s cílem předat co nejlépe znalosti i dovednosti. Jsou vřele vítány dotazy, které posouvají celou skupinu účastníků kupředu. Poskytuje i individuální konzultace.
Píše na zakázku, tvoří kaligrafická umělecká díla, logotypy a jiné. Účastní se mezinárodních výstav (Belgie 2019, Rumunsko 2019, Rumunsko 2020).

Zobrazit kurzy

Tisk