Děkujeme za Vaši přízeň.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz

Jak vlastně vypadají naše webináře?

7.10.2020


Webináře - školení online - realizujeme jako kurzy otevřené široké veřejnosti a stále častěji i jako kurzy zakázkové. Rozsah témat je různorodý, ne u všech kurzů, které však máme v nabídce standardních seminářů, je online forma možná. Někdy je to z důvodu nutné osobní interakce lektora s účastníky, jindy sám lektor není online formě školení nakloněn atd.

Přesto naši nabídku webinářů neustále rozšiřujeme a snažíme se reagovat na všechny Vaše podněty a postřehy, za které upřímně děkujeme. 

A jako to funguje?
- vyberete si kurz, který se Vám líbí - ZDE,
- vyplníte objednávku a odešlete nám ji,
- my ji zpracujeme a následně od nás obdržíte potvrzení objednávky s pokyny k platbě kurzu,
- cca 2 - 3 dny před kurzem se Vám ozveme, a zašleme pokyny k přihlášení do webináře spolu s materiály ke školení,
- po kurzu obdržíte e-osvědčení.

Prozatím nepořádáme jiný druh školení než školení realizovaná přímo živě, ať už prostřednictvím přímého přenosu z prezenčního školení nebo prostřednictvím webináře, který lektor realizuje přímo sám z počítače. Je to z prostého důvodu - možnost interakce mezi posluchači a lektorem, která je dle našeho názoru velmi důležitá.


Pro více informací kontaktujte naše kolegyně Kláru nebo Hanku.

                                   
Klára Gottwaldová                             Hana Skřivánková
gottwaldova@tsmvyskov.cz                skrivankova@tsmvyskov.cz
517 333 699                                     517 333 699A jak probíhá webinář v praxi? Mrkněte na fotografii, kde je zachycena Klára, jak se právě chystá povídat sedmnácti černým obrazovkám o zákoníku práce :-)


Zpět