Vážení a milí klienti, na Vašem zdraví nám záleží, a proto Vám po celou dobu vyhlášeného nouzového stavu PŘINÁŠÍME ONLINE KURZY! Sledujte prosím naši nabídku, která se bude rozrůstat. Stejně tak se můžete registrovat k odběru newsletteru pro online kurzy. Kurzy prezenční jsou až do 30 4. 2020 zrušeny. Děkujeme za pochopení. PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ VELIKONOCE!
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontakty volejte prosím dočasně pouze na tel.: +420 736 216 375 prihlasky@tsmvyskov.cz

Máme nové webové stránky!

5.2.2020


Letos jsme již 30. rokem Vaším partnerem na poli vzdělávání. Neustále se snažíme naše služby pro Vás, naše klienty, vylepšovat. A protože v roce 2020 oslavíme již zmíněné "životní jubileum" :-), čeká Vás tento rok nejedno překvapení. Prvním z nich jsou právě nové webové stránky. Stránky, které se snaží být maximálně přehledné a intuitivní. Stránky, na jejichž vývoji jsme pracovali dlouho a v nichž je obsažen i Váš otisk, Vaše přání, která nám sdělujete. Věříme, že se Vám nový web bude líbit a že si na změnu rychle zvyknete. 

Děkujeme, že jste s námi. Těšíme se na Vás na našich kurzech!

Zpět