Vážení a milí klienti, na Vašem zdraví nám záleží, a proto Vám po celou dobu vyhlášeného nouzového stavu PŘINÁŠÍME ONLINE KURZY! Sledujte prosím naši nabídku, která se bude rozrůstat. Stejně tak se můžete registrovat k odběru newsletteru pro online kurzy. Kurzy prezenční jsou až do 30 4. 2020 zrušeny. Děkujeme za pochopení. PŘEJEME VÁM KRÁSNÉ VELIKONOCE!
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontakty volejte prosím dočasně pouze na tel.: +420 736 216 375 prihlasky@tsmvyskov.cz

O nás

Vše začalo v roce 1990, kdy přesně 12. listopadu naše společnost vznikla. Podnikání byla pro spoustu lidí v té době velká neznámá. A my jsme byli těmi, kteří se nebáli do toho jít. Vzpomínáme, jak jsme ve frontě zvídavých lidí čekali před Krajským soudem v Brně na zápis naší společnosti do obchodního rejstříku.

A dnes… dnes jsme tu s Vámi již třicátým rokem. A moc nás to baví. Hnacím motorem pro nás byla naše i Vaše touha se vzdělávat. Naše „dětství“ bylo ve znamení dřevěných kartoték, listinných seznamů, zapojení rodinných příslušníků do procesu přípravy a tvorby letáčků. Internet byl v té době v plenkách a alfou omegou všeho byl papír. Dodnes máme jako vzpomínku na tyto doby schované jednobarevné letáčky, které jsme našim klientům posílali. Během šesti let se nám podařilo naše podnikání přesunout z našich domovů do příjemných prostor přímo na náměstí ve Vyškově. Byl to pro nás velký krok a dodnes na tuto dobu rádi vzpomínáme. Když byla TSM v „pubertě“, přišel pokrok, internet už nebyl velkou neznámou a standardem se staly pevné telefonní linky. I my jsme se snažili na přicházející změnu reagovat a začali tak pomalu přecházet na novou formu a naše první webové stránky. Na prahu „dospělosti“ se nám podařilo přemístit se do vlastní administrativní budovy. A až do roku 2019 jsme zůstali v rámci sídla věrni Vyškovu. Do třicátého roku naší existence jsme pak vstoupili i s novým sídlem, které se nachází přímo na náměstí Svobody v Brně. Administrativní zázemí společnosti však nadále zůstává ve Vyškově.
Za ta léta, co působíme na trhu vzdělávání, jsme prošli vším, co k podnikání patří. Smáli jsme se, ale i měli starosti. Úspěchy nám dodávají krev do žil, chyby nás posouvají dále. Po celou dobu však myslíme a vždy jsme mysleli na to, jak dělat maximum pro to, abyste z našich kurzů odcházeli maximálně spokojeni. Protože Vy jste my, my jsme Vy.
 
V průběhu těch třiceti roků jsme tak prošli opravdu velkými změnami – změny sídla, personální změny, ale i částečné změny v zaměření realizovaných seminářů a rozšíření nabídky seminářů, protože aktuálnost a zajímavost témat je samozřejmě jednou z našich priorit.

Dnes pořádáme kurzy napříč celou Českou republikou, ať už se jedná o kurzy otevřené široké veřejnosti či kurzy zakázkové přímo ve firmách, školách či na úřadech. Rozšiřujeme naše služby dále, vydáváme vlastní čtvrtletník pro personalisty a mzdové účetní Ad rem - K věci, který má neustále se rozšiřující řady spokojených čtenářů.

Záleží nám na odbornosti našich kurzů, a proto naše lektory vybíráme pečlivě, vždy jsou to odborníci v dané problematice s bohatými praktickými zkušenostmi. Kvalita služeb, které Vám nabízíme, vyplývá z dlouholeté zkušenosti a je podpořena systémem zabezpečení jakosti podle norem ISO 9001. Certifikát ISO 9001 jsme získali v roce 2004 a každý rok ho úspěšně obnovujeme. Máme stanovenou politiku jakosti, kterou se při poskytování svých služeb řídíme.

Jsme s Vámi v kontaktu. Na větších akcích se často potkáte přímo s lidmi z vedení společnosti, můžete si s námi povídat, sdělit nám svoje přání, ale samozřejmě i to, co Vás trápí či co se Vám nelíbilo. Komunikujeme s Vámi i prostřednictvím sociálních sítí, což oceňuje zejména mladší generace.

Jsme rodinná firma. A i když se mnohdy i naše společná rodinná setkání „zvrtnou“ a řešíme práci, je to vždy ku prospěchu věci. Protože to, co děláme, máme rádi. Protože máme rádi Vás, naše klienty.


Jsme Vaším partnerem ve světě vzdělávání. Budujte Vaši kariéru s námi, těšíme se!                          
Irena Spirová                                            Klára Gottwaldová