Po dobu letních prázdnin je provozní doba od 8 do 14 hodin. Přejeme příjemné a pohodové léto a děkujeme za Vaši přízeň.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz

O nás

Vše začalo v roce 1990, kdy přesně 12. listopadu naše společnost vznikla. Podnikání byla pro spoustu lidí v té době velká neznámá. A my jsme byli těmi, kteří se nebáli do toho jít. Vzpomínáme, jak jsme ve frontě zvídavých lidí čekali před Krajským soudem v Brně na zápis naší společnosti do obchodního rejstříku.

A dnes… dnes jsme tu s Vámi již třicátým rokem. A moc nás to baví. Hnacím motorem pro nás byla naše i Vaše touha se vzdělávat. Naše „dětství“ bylo ve znamení dřevěných kartoték, listinných seznamů, zapojení rodinných příslušníků do procesu přípravy a tvorby letáčků. Internet byl v té době v plenkách a alfou omegou všeho byl papír. Dodnes máme jako vzpomínku na tyto doby schované jednobarevné letáčky, které jsme našim klientům posílali. Během šesti let se nám podařilo naše podnikání přesunout z našich domovů do příjemných prostor přímo na náměstí ve Vyškově. Byl to pro nás velký krok a dodnes na tuto dobu rádi vzpomínáme. Když byla TSM v „pubertě“, přišel pokrok, internet už nebyl velkou neznámou a standardem se staly pevné telefonní linky. I my jsme se snažili na přicházející změnu reagovat a začali tak pomalu přecházet na novou formu a naše první webové stránky. Na prahu „dospělosti“ se nám podařilo přemístit se do vlastní administrativní budovy. A až do roku 2019 jsme zůstali v rámci sídla věrni Vyškovu. Do třicátého roku naší existence jsme pak vstoupili i s novým sídlem, které se nachází přímo na náměstí Svobody v Brně. Administrativní zázemí společnosti však nadále zůstává ve Vyškově.
Za ta léta, co působíme na trhu vzdělávání, jsme prošli vším, co k podnikání patří. Smáli jsme se, ale i měli starosti. Úspěchy nám dodávají krev do žil, chyby nás posouvají dále. Po celou dobu však myslíme a vždy jsme mysleli na to, jak dělat maximum pro to, abyste z našich kurzů odcházeli maximálně spokojeni. Protože Vy jste my, my jsme Vy.
 
V průběhu těch třiceti roků jsme tak prošli opravdu velkými změnami – změny sídla, personální změny, ale i částečné změny v zaměření realizovaných seminářů a rozšíření nabídky seminářů, protože aktuálnost a zajímavost témat je samozřejmě jednou z našich priorit.

Dnes pořádáme kurzy napříč celou Českou republikou, ať už se jedná o kurzy otevřené široké veřejnosti či kurzy zakázkové přímo ve firmách, školách či na úřadech. Rozšiřujeme naše služby dále, vydáváme vlastní čtvrtletník pro personalisty a mzdové účetní Ad rem - K věci, který má neustále se rozšiřující řady spokojených čtenářů.

Záleží nám na odbornosti našich kurzů, a proto naše lektory vybíráme pečlivě, vždy jsou to odborníci v dané problematice s bohatými praktickými zkušenostmi. Kvalita služeb, které Vám nabízíme, vyplývá z naší dlouholeté zkušenosti. Máme stanovenou politiku jakosti, kterou se při poskytování svých služeb řídíme.

Jsme s Vámi v kontaktu. Na větších akcích se často potkáte přímo s lidmi z vedení společnosti, můžete si s námi povídat, sdělit nám svoje přání, ale samozřejmě i to, co Vás trápí či co se Vám nelíbilo. Komunikujeme s Vámi i prostřednictvím sociálních sítí, což oceňuje zejména mladší generace.

Jsme rodinná firma. A i když se mnohdy i naše společná rodinná setkání „zvrtnou“ a řešíme práci, je to vždy ku prospěchu věci. Protože to, co děláme, máme rádi. Protože máme rádi Vás, naše klienty.


Jsme Vaším partnerem ve světě vzdělávání. Budujte Vaši kariéru s námi, těšíme se!                          
Irena Spirová                                            Klára Gottwaldová