Děkujeme za Vaši přízeň.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz

Personální akademie

2.6.2020


Pojďte s námi profesně růst a staňte se součástí našeho vzdělávacího cyklu PERSONÁLNÍ AKADEMIE, který umožňuje nejen získat mnoho nových poznatků z pracovněprávní a personální praxe, ale případným zájemcům umožňuje složit zkoušku pro profesní kvalifikaci 62-007–N PERSONALISTA. Tato zkouška ověřuje, zda si zájemce o její složení dostatečně osvojil danou odbornost, která je vymezena kvalifikačním standardem příslušné profesní kvalifikace dle Národní soustavy kvalifikací.

Po úspěšném vykonání zkoušky obdržíte osvědčení o získání profesní kvalifikace. Osvědčení je veřejnou listinou (stejně jako např. vysvědčení či výuční list) a má celostátní platnost.

POVEZ II – budete-li si žádat o dotaci na vzdělávání v rámci tohoto vzdělávacího programu, velmi rádi Vám samozřejmě budeme nápomocni! Více informací o podpoře odborného vzdělávání zaměstnanců ZDE:  https://povez.uradprace.cz/

Vzdělávání v rámci Personální akademie je možno rozdělit do těchto částí:
1) Studijní okruhy 1-10, po jejichž absolvování získají posluchači osvědčení o účasti na vzdělávacím programu nazvaném Personální akademie.
2) Zkouška pro profesní kvalifikaci 62-007, kdy úspěšní účastníci obdrží osvědčení o získání profesní kvalifikace.

Délka studia Personální akademie:      2 semestry
1.    semestr: září - leden,
2.    semestr: únor - červen,
zkouška: červen


Informační leták ke stažení ZDE.

Na Vaše dotazy bude ráda reagovat naše kolegyně Klára.Klára Gottwaldová
e-mail: gottwaldova@tsm-seminare.cz
tel.: 517 333 699

Zpět

Kurzy související s tématikou článku: