Děkujeme za Vaši přízeň.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz

Novela zákoníku práce - nový výpočet dovolené a další změny

2.7.2020


V červnu prezident podepsal velkou novelu zákoníku práce, kdy část novely vstoupí v účinnost již 30. 7. 2020 a stěžejní pasáže pak 1. 1. 2021.
Co nám novela zákoníku práce přináší? Jedná se de facto o největší novelu zákoníku práce od doby, kdy zákoník práce vstoupil v účinnost, tedy od 1. 1. 2007. Přináší větší flexibilitu do pracovněprávních vztahů, odlehčení administrativní zátěže ve vztahu k povinnosti vydávání zápočtového listu některým "dohodářům", na potřeby praxe reagují i novinky v oblasti doručování. Stěžejní změna nás však čeká ve vztahu k celé koncepci/pojetí dovolené. Dovolená, jak ji známe dnes, totiž bude přepočítávána na hodiny, přičemž vycházet se bude z výměry dovolené a z týdenní pracovní doby.


V naší nabídce máme kurzy, které se problematikou velké novely zákoníku práce věnují, ať už detailně nebo okrajově v rámci výkladu jiných témat. Vyberte si ten správný kurz přesně pro Vás!

Těšíme se na setkání s Vámi!

Zpět

Kurzy související s tématikou článku: