Vážení klienti, rádi bychom Vás informovali, že naše prezenční kurzy pokračují dále, avšak o to více dbáme na přísná hygienická opatření. Desinfikujeme, pravidelně větráme, dodržujeme rozestupy, před lektorskými stoly máme umístěná velká plexi skla a pod rouškami se na Vás usmívají naše kolegyně. Těšíme se na Vás!
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 Jsme zde pro Vás: PO - PÁ : 7:00 - 15:45 hod. prihlasky@tsmvyskov.cz

Anežka PEROUTKA

Anežka Peroutka se zabývá kaligrafií, písmem, od roku 2013. Byla na začátku nové vlny české kaligrafie. Studovala kaligrafii a tvorbu písma v Belgii na European Lettering Institute.
Má bohaté zkušenosti s lektorováním kaligrafických kurzů jak pro veřejnost, tak pro firmy a eventy. Kurzy vede především prakticky s cílem předat co nejlépe znalosti i dovednosti. Jsou vřele vítány dotazy, které posouvají celou skupinu účastníků kupředu. Poskytuje i individuální konzultace.
Píše na zakázku, tvoří kaligrafická umělecká díla, logotypy a jiné. Účastní se mezinárodních výstav (Belgie 2019, Rumunsko 2019, Rumunsko 2020).
Filtr