Vážení a milí klienti, na Vašem zdraví nám záleží, a proto Vám nyní NOVĚ PŘINÁŠÍME I ONLINE KURZY! Sledujte prosím naši nabídku, která se bude rozrůstat. Stejně tak se můžete registrovat k odběru newsletteru pro online kurzy. Kurzy prezenční jsou až do 11. 4. 2020 zrušeny. Děkujeme za pochopení.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontakty volejte prosím dočasně pouze na tel.: +420 736 216 375 prihlasky@tsmvyskov.cz

Ing. Vladimír KUCHAŘ

marketingový manažer a konzultant; kurzy a školení zaměřené na marketing
Zabývá se dlouhodobě efektivitou marketingu a novými trendy v propagaci a komunikaci. Profesionálně působí v marketingové branži od roku 1996, kdy začal pracovat jako samostatný poradce pro oblast marketingu a public relations. Jako marketingový poradce se podílel na vytváření strategií a jejich realizaci pro desítky malých i velkých společností. Patnáct let řídil agenturu Marketingová kancelář.cz, nyní působí jako samostatný konzultant a lektor seminářů a vzdělávacích akcí zaměřených na marketing. Je autorem populární knihy Medonosný marketing, která vyšla v roce 2012 v nakladatelství BizBooks (Albatros media). Píše také články na odborné weby.
Filtr