Dne 17. 2. 2020 byl ve Sbírce konečně vyhlášen NOVÝ REALITNÍ ZÁKON! My Vás s ním seznáme, my Vás ho naučíme. Věřte nám! :-)
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontakty +420 517 333 699 +420 736 216 375 prihlasky@tsmvyskov.cz

JURINOVÁ Eva, Mgr. a JURINA Václav

- moderátorka, novinářka, lektorka komunikace a rétoriky

- kameraman

Mgr. Eva Jurinová

Pedagogická činnost
Vyučuje rétoriku a komunikaci na Czech management institute Praha-manažerská fakulta ESMA ve spolupráci se španělskou Vysokou školou marketingu a řízení- akreditované studium MBA,na Manažerském institutu-akreditované studium MBA Praha, na Vysoké škole cestovního ruchu, lázeňství a hotelnictví v Praze. Přednáší na Academy of Health Care Management s.r.o. Čelákovice, na Filmové akademii Miroslava Ondříčka, spolupracuje s Institutem certifikovaného vzdělávání v Praze.
Vyučovala obor moderování a mediální výchovu na Vyšší odborné škole herecké a Vyšší odborné škole publicistiky.
Činnost v oblasti PR
Spolupracuje s médií a řadou institucí, kde pomáhá vytvářet kulturu jednání člověka a jeho profesionální prezentaci směrem k veřejnosti.
Zastupovala 10 let Fakultní nemocnici v Motole jako manažerka PR a jako mluvčí, kde rovněž připravovala lékaře i management v komunikačních dovednostech.
Novinářská praxe
Redaktorka, scénáristka v Redakci zpravodajství a publicistiky Československé televize, moderátorka hlavní zpravodajské relace České televize a TV Nova. Dramaturgie a moderování zdravotnického pořadu v TOP TV.
Vedoucí vnitropolitické redakce a zástupce šéfredaktora deníku Noviny, autorská spolupráce v novinách a časopisech. Moderátorka Radiofóra Českého rozhlasu, stanice Vltava, rádia Alfa rádia Klasik,
Redaktorka a moderátorka TV Metropol,TV5. Od roku 2014 byla starostkou ve městě Sadská.
Reference
Během 15 let činnosti vedla desítky individuálních tréninků i kolektivních kursů zaměřených na výuku a tréninky komunikačních dovedností, zejména směrem k médiím. 
K jejím klientům například patřily politické osobnosti státní a veřejné správy na úrovni ministerstev, poslanecké sněmovny, hejtmanství, starostů měst a obcí
a zaměstnanci těchto úřadů, např.vedoucí pracovníci magistrátů Havířov a Bohumín,samospráv v krajích Vysočina, v Českobudějovickém,Jihočeském a Moravskoslezském kraji.
Vysoká škola cestovního ruchu,hotelnictví a lázeňství. 
Institut postgraduálního vzdělávání ve zdravotnictví, Management regionálních poboček ústavů sociálních služeb. Management FN Ostrava,FN Olomouc a dalších deseti  nemocnic v Moravskoslezském kraji.

Filtr