To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 Jsme zde pro Vás: PO - PÁ : 7:00 - 15:45 hod. prihlasky@tsmvyskov.cz

20. HR KONFERENCE - profesní setkání personalistů

Termín Místo Cena
25.11.2020 09:00 - 15:00

BRNO, HOTEL CONTINENTAL, Kounicova 6, přednáškový sál

BRNO BRNO, HOTEL CONTINENTAL, Kounicova 6, přednáškový sál
2 990 Kč(coffee break, oběd, studijní materiály) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

 

8.30 - 9.00 hod. - registrace účastníků

 

9.00 hod. - zahájení konference

 

Dopolední blok:

 

VELKÁ NOVELIZACE ZÁKONÍKU PRÁCE 2021 - co přinese leden 2021

 

Připravte se spolu s námi na plánované změny, jejichž účinnost se předpokládá od nového roku. Lektoři seznámí účastníky školení se stávající právní úpravou v komparaci s novelizací, aby se účastnící přehledně zorientovali v očekávaných novinkách. Probírat budeme nejen dovolenou, ale také již účinné novinky v oblasti doručování, dále se podíváme na novinky u povinnosti vydat zápočtový list, uvedení sdíleného pracovního místa do praxe a mnoho dalšího.

 

Lektoři: JUDr. Irena VALÍČKOVÁ MBA a JUDr. Adam VALÍČEK, MBA, advokáti, zkušení lektoři, členové redakční rady časopisu Ad rem, členové Kolegia expertů AKV Praha, členové Rady expertů Unie personalistů, spoluautoři pracovněprávních vzorů pro Wolters Kluwer, a. s.

 

KOUČOVÁNÍ A ROZVOJ

 

Koučování představuje nejúčinnější formu vedení a práce s lidmi. Pomáhá rozvíjet vlastní potenciál a podporuje proces učení a růstu. Nenásilným způsobem pracuje s myšlením a postoji a vede k větší iniciativě, samostatnosti a odpovědnosti při plnění svěřených úkolů.

- jak se učí dospělí, styly učení, Kolbův cyklus

- principy koučování a možnosti jeho využití v praxi

- proces koučování, vedení rozhovoru, kladení otázek

- sebekoučink

 

Lektorka: Mgr. Ing. Ivana VODOVÁ, dlouholetá lektorka soft skills se zaměřením na manažerské, obchodní a komunikační/prezentační dovednosti

 

 

11.45 – 12.45 hod. - oběd

 

Odpolední blok:

 

PRACOVNÍ DOBA 2021

 

Pracovní doba, její rozvrhování a zákonné - praktické dopady související s novou koncepcí určování nároku na dovolenou ve vztahu ke stanovené týdenní pracovní době od 1. 1. 2021.

 

Lektor:  Mgr. Vladimír ČERNÝ, lektor a poradce v oblasti pracovněprávních vztahů; kurzy a školení zaměřené zejména na kolektivní vyjednávání a pracovní dobu

 

 

PRACOVNĚLÉKAŘSKÉ SLUŽBY 2021

 

Lektorka: MUDr. Dana KUKLOVÁ, CSc., specialistka, Státní zdravotní ústav, Praha, spoluautorka řady legislativních změn; kurzy a školení zaměřené na pracovnělékařské služby a posudkovou péči

 

15.00 hod. - závěr

 

 

POZNÁMKA: Vzdělávací agentura si vyhrazuje právo změny pořadí jednotlivých přednášejících, ev. programu jednotlivých vstupů.

Bonusy společnosti TSM (prezenční semináře)

  • Na každém kurzu myslíme na Vaši pohodu (dostanete od nás tašku a v ní najdete podklady ke kurzu, psací potřeby a blok, naše propagační materiály a drobnosti)
  • Věrnostní systém (vážíme si počtu Vašich účastí na našich kurzech, slavíme s Vámi Vánoce i výročí vzniku naší společnosti a v průběhu roku pořádáme různé věrnostní akce)
  • Máme vlastní vzdělávací centra v Brně a v Praze a v těchto centrech Vám nabídneme i vynikající neomezené občerstvení (včetně ovoce) a výbornou kávu v libovolném množství.
  • Na každém kurzu automaticky získáváte písemný materiál.
  • U seminářů, kde je v ceně kurzovného zahrnut i oběd - možnost výběru vegetariánského oběda.
  • Jsme na trhu vzdělávání už 30 let.
tým lektorů

Zobrazit kurzy

Tisk