Děkujeme za Vaši přízeň.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz

Jak se bránit agresi a manipulaci

Termín Místo Cena (vč. DPH)
16.5.2024 09:00 - 15:00

BRNO, Vzdělávací centrum TSM, náměstí Svobody (1. patro, nad McDonald´s, vchod z ulice Zámečnická 2)

Popis cesty od Hlavního nádraží ČD v Brně: lze použít tramvaj č. 4 (směr Úvoz) nebo č. 9 (směr Lesná, Čertova rokle). Vystoupíte na zastávce náměstí Svobody (druhá zastávka od Hlavního nádraží ČD). Vzdělávací centrum TSM se nachází nad občerstvením McDonald´s  v 1. patře a vchod je z boku budovy, z ulice Zámečnická 2. Do učeben je bezbariérový přístup.
Při použití osobního automobilu lze parkovat v parkovacím domě Domini Park, na parkovišti před hotelem International nebo ve Velkém Špalíčku (vyznačeno v mapě).

BRNO BRNO, Vzdělávací centrum TSM, náměstí Svobody (1. patro, nad McDonald´s, vchod z ulice Zámečnická 2)
2 500 Kč(coffee break, oběd, písemný materiál) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

Komu je kurz určen:
Vzdělávací kurz je určen všem, kteří se chtějí lépe a účinněji bránit agresivnímu a manipulativnímu jednání.
 
Přínos kurzu:
Účastníci kurzu se seznamují s druhy a styly agrese, s metodami jak verbální i neverbální agresi zvládat a nenechat se zastrašit. Seminář se dále zaměřuje na zmapování způsobů a stylů manipulace, na osobu manipulátora a na možnosti, jak se manipulaci účinně bránit. Součástí semináře jsou praktické aktivity a ukázková videa.
Osnova kurzu:
 • Druhy agrese, rozdělení dle cíle agrese
 • Otevřená a zastřená agresivita
 • Metody zvládání agrese
 • Obrana proti silové komunikaci
 • Vzájemný vztah mezi agresí a manipulací
 • Manipulace - její projevy a styly
 • Osoba manipulátora
 • Jak manipulaci odhalit a jak ji zvládnout
 • Asertivita jako odpověď na agresivní a manipulativní jednání
 • Přesvědčování - základní vzorce lidského jednání
 • Praktické aktivity a ukázková videa
V rámci kurzu jsou využívány praktické aktivity a ukázková videa vedoucí ke zlepšení schopnosti bránit se proti agresivnímu a manipulativnímu způsobu jednání.

Upozornění a certifikáty

 • Seminář probíhá v omezené skupině posluchačů. Individuální přístup.
PhDr. Jitka CRHOVÁ

PhDr. Jitka Crhová se věnuje lektorské a poradenské činnosti. Realizuje akreditované semináře Účinně proti stresu a vyhoření, Komunikace, prezentační dovednosti, osobní a firemní image, Rozvoj osobnosti a Etika v profesním životě. Lektorské práci se v rámci seminářů profesionálně věnuje od roku 2012, a to jak v rámci otevřených kurzů pro veřejnost, tak také zakázkových školení vytvořených klientům „na míru“. Ve svých školících programech využívá dlouholeté zkušenosti z práce ve veřejné správě. Dále spolupracuje na několika vzdělávacích projektech, v nichž se mimo školící činnosti zaměřuje na mentoring v oblasti rozvoje osobnosti a kariérní poradenství. Při své práci využívá množství praktických zkušeností, aktivit a příběhů.

Zobrazit kurzy

Tisk