Děkujeme za Vaši přízeň.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz

METODA 5S

Termín Místo Cena (vč. DPH)
20.11.2024 09:00 - 13:30

BRNO, Vzdělávací centrum TSM, náměstí Svobody (1. patro, nad McDonald´s, vchod z ulice Zámečnická 2)

Popis cesty od Hlavního nádraží ČD v Brně: lze použít tramvaj č. 4 (směr Úvoz) nebo č. 9 (směr Lesná, Čertova rokle). Vystoupíte na zastávce náměstí Svobody (druhá zastávka od Hlavního nádraží ČD). Vzdělávací centrum TSM se nachází nad občerstvením McDonald´s  v 1. patře a vchod je z boku budovy, z ulice Zámečnická 2. Do učeben je bezbariérový přístup.
Při použití osobního automobilu lze parkovat v parkovacím domě Domini Park, na parkovišti před hotelem International nebo ve Velkém Špalíčku (vyznačeno v mapě).

BRNO BRNO, Vzdělávací centrum TSM, náměstí Svobody (1. patro, nad McDonald´s, vchod z ulice Zámečnická 2)
2 400 Kč(coffee break, písemný materiál) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

Metoda 5S a její přínosy ve výrobě. Metoda 5S základ vizuálního řízení. Prvky a úrovně vizuálního řízení. Cíle a kroky metody 5S. Akční plány postupného zavádění 5S na úroveň pracovišť. Implementace jednotlivých kroků 5S. Separace - odstraň vše nepotřebné a ponechej pouze používané a funkční prostředky. Systematizace - organizace, pořádek, uložení předmětů na své místo, zvýšení přehlednosti a funkčnosti. Stále čistit - úklid, dodržování pořádku na pracovišti, základ zvýšení kvality a produktivity práce. Standardizace - podpora návyků a pořádku, čistota a úklid. Sebedisciplína - školení, výchova, dodržování předpisů a norem na pracovišti. Diskuse, dotazy.
Ing. Lenka MORIS CIRKLOVÁ

Ing. Lenka Cirklová vystudovala Vysoké učení technické v Brně, strojní fakultu. Působí jako lektorka školení soft skills. Zaměřuje se především na komunikační a prezentační dovednosti, asertivní jednání, time a stres management, obchodní dovednosti a dal- ší. V rámci školení hard skills se věnuje logistice – ná- kup, řízení zásob, skladování, distribuce, produktivita práce, lean management, ergonomie, lidské zdroje, plánování a řízení výroby. Je odborně způsobilá v oblasti BOZP.

Zobrazit kurzy

Tisk