Děkujeme za Vaši přízeň.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz
Zobrazit submenu

Školicí prostory

Školicí prostory Brno

BRNO, Vzdělávací centrum TSM, náměstí Svobody (1. patro, nad McDonald´s, vchod z ulice Zámečnická 2)
Brněnské vzdělávací centrum vzniklo 1. dubna 2019, kam jsme se přemístili z původních brněnských prostor, a od té doby již přivítalo mnoho spokojených klientů. Nachází se přímo na náměstí Svobody, vstup do vzdělávacího centra je však z vedlejší ulice (ulice Zámečnická). Kousek od vzdělávacího centra je tramvajová zastávka, parkovat své osobní automobily můžete v některém z blízkých parkovacích domů.
Brněnské vzdělávací centrum disponuje čtyřmi učebnami (kapacita 32, 22, 12 a 8 osob), kdy každá z nich je citlivě dekorována, vždy v jiném designu. Samozřejmostí jsou usměvavé kolegyně a příjemné občerstvení ve formě fresh bagetek a wrapů, zrnkové kávy, čaje, vody a nesmí chybět i něco sladkého.

Jak se k nám dostanete?
Popis cesty od Hlavního nádraží ČD v Brně:
lze použít tramvaj č. 4 (směr Úvoz) nebo č. 9 (směr Lesná, Čertova rokle). Vystoupíte na zastávce náměstí Svobody (druhá zastávka od Hlavního nádraží ČD). Vzdělávací centrum TSM se nachází nad občerstvením McDonald´s  v 1. patře a vchod je z boku budovy, z ulice Zámečnická 2. Do učeben je bezbariérový přístup.
BRNO, HOTEL CONTINENTAL, Kounicova 6, přednáškový sál

V hotelu Continental na ulici Kounicova pořádáme větší akce, zejména naše již tradiční konference personalistů či mzdových účetních, setkání nad daňovou problematikou či nad zajímavými tématy zejména z oblasti ekonomické. K hotelu je velmi dobré spojení městskou hromadnou dopravou, parkovat lze v přilehlých parkovacích domech či přímo v garážích pod hotelem. Z 12. patra hotelu je krásný výhled na centrum Brna.
BRNO, Hotel Grand, Benešova 18-20, salonek


Tradiční hotel v centru Brna, jehož historie sahá až do roku 1869, kdy vznikl záměr na dnešní Benešově ulici postavit hotel. O rok později tak vznikl hotel Werner se sedmdesáti pokoji, který nesl jméno po svém zakladateli Josefu Wernerovi. Dnes se v hotelu koná řada tradičních akcí a i my zde pořádáme některé z našich seminářů a kurzů.

Jak se k nám dostanete?
Hotel je velmi dobře dostupný, nachází se cca 300 m od Hlavního nádraží (vlakové nádraží) a cca 15 min. pěší chůze od autobusového nádraží.

 

Školicí prostory Olomouc

OLOMOUC, Regionální centrum, Jeremenkova 40b, salonek

Regionální centrum Olomouc je výšková budova nacházející se přímo naproti vlakovému nádraží. Učebny jsou příjemně a moderně zařízeny, obsahují všechno potřebné vybavení. Velmi dobře dostupné je Regionální centrum rovněž z autobusového nádraží. Parkování osobního automobilu je možné přímo před centrem, ev. v podzemních garážích pod vlakovým nádražím.

Jak se k nám dostanete?

Jsme hned naproti vlakového nádraží. Z autobusového nádraží – kteroukoliv tramvají směr vlakové nádraží ČD, první zastávku vystoupit – přímo naproti výšková budova – Regionální centrum.
OLOMOUC, BEA centrum, tř. Kosmonautů 1288/1, salonek

Bea centrum
je moderní výšková budova s velmi dobrou dostupností z vlakového i autobusového nádraží. Učebny, v nichž zde realizujeme naše školení, jsou velmi moderně zařízeny, interiér je vzdušný a příjemný. Parkovat je možné pohodlně přímo v areálu Bea centra.

Jak se k nám dostanete?
Od hlavního nádraží 5 minut chůze nebo tramvají č. 1 (směr Nová ulice) nebo tramvají č. 5 (směr Trnkova).Školicí prostory Ostrava

OSTRAVA, budova HOMOLA (Severomoravský vzdělávací institut)
Budova Homola je moderní administrativní budova v Ostravě – Kunčičkách. Učebny jsou příjemné, moderně zařízené, s veškerým vybavením. Přímo v budově se nachází dokonce jídelna. Parkování je možné v těsné blízkosti, ev. v přilehlé bytové zástavbě, přímo před budovou je zastávka městské hromadné dopravy.

Jak se k nám dostanete?

Z vlakového nádraží Ostrava-Svinov:
Ze zastávky Svinov mosty horní zastávka, tramvají č. 4 (směr Nová Huť), cesta trvá 26 min, výstup na zastávce Osada Míru (zastávka je před budovou Institutu – šedozelená nová budova)

Z hlavního vlakového nádraží:
Od hlavního nádraží tramvají č. 2 (směr Výškovice), přestup na zastávce Karolina na tramvaj č. 4 (směr Nová Huť - pozor u tohoto přestupu se musí přejít na opačné nástupiště), výstup na zastávce Osada Míru (zastávka je před budovou Institutu – šedozelená nová budova), cesta trvá cca 25 minut,

nebo tramvají č. 1 (směr Dubina), přestup na zastávce Karolina na tramvaj č. 4 (směr Nová Huť - pozor u tohoto přestupu se musí přejít na opačné nástupiště), výstup na zastávce Osada Míru (zastávka je před budovou Institutu – šedozelená nová budova), cesta trvá cca 25 minut,

nebo tramvají č. 8 (směr Vřesinská), přestup na zastávce Karolina na tramvaj č. 4 (směr Nová Huť - pozor u tohoto přestupu se musí přejít na opačné nástupiště), výstup na zastávce Osada Míru (zastávka je před budovou Institutu – šedozelená nová budova), cesta trvá cca 25 minut.

POZOR!!! U tramvaje č. 4 musí být směr Nová Huť – jezdí ještě tramvaj směr Hranečník, ale na Hranečníku se musí přestoupit na druhou tramvaj č. 4, která jede směr Nová Huť.
POZOR!!! Tramvaj č. 4 jezdí od 7 do 8 hodin každých 10 minut (7.04, 7.14, 7.24, 7.34, 7.44, 7.54 hod) a po 8 hodině jezdí každých 20 minut (8.14, 8.34, 8.54, 9.34 hod).
Harmony Club Hotel, 28. října 170, salonek

Hotel Harmony se nachází v centru Ostravy. Naše kurzy zde pořádáme v závislosti na jejich obsazenosti v saloncích, kongresovém síle, restauraci či lobby baru. Hotel je velmi dobře dostupný městskou hromadnou dopravou i automobilem.

Jak se k nám dostanete?
Z vlakového nádraží Ostrava-Svinov: Ze zastávky Svinov mosty horní zastávka, tramvaj č. 4, nebo č. 8, cesta trvá 10 min, pešky ze zastávky do Harmony hotelu je to cca 5 min. Z hlavního vlakového nádraží: Ze zastávky Hlavni nádraží, tramvaj č. 8, cesta trvá 16 min, poté od zastávky do hotelu Harmony pešky cca 5 min.Školicí prostory Hradec Králové

HRADEC KRÁLOVÉ, Hotel Černigov, Riegrovo náměstí 1494, salonek

Hotel Černigov se nachází v blízkosti autobusového a přímo naproti vlakového nádraží. Příjemné prostory hotelu jsou připraveny přivítat naše klienty na velkých i menších akcích. Parkování automobilů je možné před hotelem nebo v přilehlých ulicích.


Školicí prostory České Budějovice

ČESKÉ BUDĚJOVICE, Dům kultury METROPOL, Senovážné nám. 2, salonek

V Domě kultury Metropol jsou pro naše klienty připraveny příjemné prostory pro velké semináře či kurzy s omezenou skupinou posluchačů. Salonky a učebny jsou plně vybaveny veškerou potřebnou technikou a zázemím. Parkovat je možné na přilehlém parkovišti. Před budovou se nachází zastávka městské hromadné dopravy (autobus, trolejbus).


Školicí prostory Vyškov

Dukelská 117/12, učebna v přízemí
Ve Vyškově Vás přivítáme mimo jiné i v našich prostorách. V budově, v níž máme administrativní zázemí, disponujeme malou učebnou pro semináře vedené pro individuální skupinky posluchačů. Kousek od nás je zastávka autobusu, pohodlně u nás rovněž zaparkujete na přilehlém parkovišti.
Školicí prostory Zlín

HOTEL MOSKVA, Náměstí Práce 2512, salonek

Nově zrekonstruovaný největší kongresový hotel v regionu. Hotel má výbornou polohu přímo v centru Zlína, u hotelu rovněž pohodlně zaparkujete. Autobusové a vlakové nádraží je vzdáleno cca 20 minut pěší chůze, v blízkosti hotelu je rovněž zastávka městské hromadné dopravy.


Školicí prostory Plzeň

Hotel CENTRAL, Náměstí Republiky 358/33, salonek

Hotel je umístěn v samém centru Plzně na náměstí Republiky. Má ideální polohu s rychlým tramvajovým napojením na železniční a autobusové nádraží. Příjemné salonky, v nichž naše kurzy a školení probíhají, jsou samozřejmostí. V blízkosti hotelu se nachází tramvajová zastávka, parkování je možné na blízkém parkovišti.


Školicí prostory Ústí nad Labem

Comfort Hotel Ústí nad Labem City, Masarykova 3128/36, salonek

Comfort Hotel Ústí nad Labem City je dominantou centra města obklopeného krásnou krajinou českého středohoří. Hotel je součástí mezinárodní skupiny Choice Hotels, která provozuje více než 6500 hotelů po celé světě. Hotel disponuje příjemnými školicími prostorami s výhledem na město. K hotelu se dostanete městskou hromadnou dopravou, parkovat v blízkosti hotelu je rovněž možné.

Jak se k nám dostanete?
Z hlavního vlakového nádraží: cca 4 minuty pěšky na autobusovou zastávku Mírové náměstí, odtud trolejbusem č. 53 (směr Mírová), vystoupit na zastávce Hraničář 2.