Vážení klienti, rádi bychom Vás informovali, že naše prezenční kurzy pokračují dále, avšak o to více dbáme na přísná hygienická opatření. Desinfikujeme, pravidelně větráme, dodržujeme rozestupy, před lektorskými stoly máme umístěná velká plexi skla a pod rouškami se na Vás usmívají naše kolegyně. Těšíme se na Vás!
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 Jsme zde pro Vás: PO - PÁ : 7:00 - 15:45 hod. prihlasky@tsmvyskov.cz

Odměňování zaměstnanců ve veřejných službách a správě s důrazem na změny od 1. 1. 2021, zařazování zaměstnanců do platových tříd, určování platového tarifu a příplatků

Termín Místo Cena (vč. DPH)
8.12.2020 09:00 - 13:30

PRAHA 1, Vzdělávací centrum TSM, Opletalova 1417/25 (vchod dvorním traktem, zadní budova, recepce č. 2)

Učebny se nachází ve středu Prahy, naproti Hlavního nádraží, 200 m od Václavského náměstí. Ve vzdálenosti několika desítek metrů je stanice metra linky C - Hlavní nádraží a zároveň jedno z pražských železničních nádraží. Do 2 minut chůze jsou dostupné i tramvajové linky. Z Florence metro C (směr Háje), výstup Hlavní nádraží. Z Hlavního nádraží 5 minut chůze.
PRAHA PRAHA 1, Vzdělávací centrum TSM, Opletalova 1417/25 (vchod dvorním traktem, zadní budova, recepce č. 2)
2 400 Kč(coffee break, písemný materiál) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

Seminář je určen vedoucím zaměstnancům, pamákům, personalistům a mzdovým účetním příspěvkových organizací (kultura, sociální služby, školství, zdravotnictví aj.), samosprávy (obce, kraje) a části zaměstnanců státní správy (mimo zákon o státní službě).

Tematická náplň:
Obecné principy odměňování zaměstnanců ve veřejných službách a správě
Výklad jednotlivých ustanovení platových předpisů s důrazem na jejich praktickou aplikaci a případné změny od 1. 1. 2021
- část šestá zákoníku práce (minimální mzda a nejnižší úrovně zaručené mzdy, obligatorní a fakultativní složky platu)
- nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě (započitatelná praxe, kvalifikační předpoklady, stupnice platových tarifů)
● Zařazování zaměstnanců ve veřejných službách a správě do platových tříd podle katalogu prací (nařízení vlády č. 222/2010 Sb., o katalogu prací ve veřejných službách a správě) v roce 2020
● Rozbor konkrétních příkladů prací a jejich zařazení do platových tříd
● Další otázky související s odměňováním zaměstnanců platem
● Diskuze a zodpovídání dotazů účastníků semináře.

Bonusy společnosti TSM (prezenční semináře)

  • Na každém kurzu myslíme na Vaši pohodu (dostanete od nás tašku a v ní najdete podklady ke kurzu, psací potřeby a blok, naše propagační materiály a drobnosti)
  • Věrnostní systém (vážíme si počtu Vašich účastí na našich kurzech, slavíme s Vámi Vánoce i výročí vzniku naší společnosti a v průběhu roku pořádáme různé věrnostní akce)
  • Máme vlastní vzdělávací centra v Brně a v Praze a v těchto centrech Vám nabídneme i vynikající neomezené občerstvení (včetně ovoce) a výbornou kávu v libovolném množství.
  • Na každém kurzu automaticky získáváte písemný materiál.
  • U seminářů, kde je v ceně kurzovného zahrnut i oběd - možnost výběru vegetariánského oběda.
  • Jsme na trhu vzdělávání už 30 let.
Ing. Lenka DUFKOVÁ

Zobrazit kurzy

Tisk