Děkujeme za Vaši přízeň.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz

Sebevědomí a jeho využití v práci

Termín Místo Cena (vč. DPH)
18.11.2024 09:00 - 15:00

BRNO, Vzdělávací centrum TSM, náměstí Svobody (1. patro, nad McDonald´s, vchod z ulice Zámečnická 2)

Popis cesty od Hlavního nádraží ČD v Brně: lze použít tramvaj č. 4 (směr Úvoz) nebo č. 9 (směr Lesná, Čertova rokle). Vystoupíte na zastávce náměstí Svobody (druhá zastávka od Hlavního nádraží ČD). Vzdělávací centrum TSM se nachází nad občerstvením McDonald´s  v 1. patře a vchod je z boku budovy, z ulice Zámečnická 2. Do učeben je bezbariérový přístup.
Při použití osobního automobilu lze parkovat v parkovacím domě Domini Park, na parkovišti před hotelem International nebo ve Velkém Špalíčku (vyznačeno v mapě).

BRNO BRNO, Vzdělávací centrum TSM, náměstí Svobody (1. patro, nad McDonald´s, vchod z ulice Zámečnická 2)
2 500 Kč(coffee break, oběd, písemný materiál) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

Všichni můžeme žít spokojený život a dosáhnout svých životních cílů. Na naší cestě se nám někdy objeví překážky, které musíme překonat. Jaké jsou to vlastně překážky?
Obvykle zjistíme, že největší brzdou k dosažení našich životních cílů, jsme to my sami. Naše strachy a obavy, co by tomu řeklo okolí? Můžu si dovolit říct a udělat to, co cítím nebo chci? Jak se za sebe postavit a zároveň sdělovat s laskavostí a mírností to, co potřebuji, je předmětem tohoto kurzu. Budeme v něm probírat, co má vliv na naše sebe-vědomí, jak nás to ovlivňuje ve všech aspektech našeho života, se zaměřením na práci, náš profesní život. každý si ze semináře odnese svůj vlastní návod na své pracovní situace, jejich zpracovování a posun na úrovni tak, abychom celý svůj život prožívali v energii, radosti a naplnění.
Mgr. Helena MACKOVÁ

profesní a mentální kouč, personální poradenství pro firmy

Zobrazit kurzy

Tisk