Děkujeme za Vaši přízeň.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz
Zobrazit submenu

Školicí prostory Brno

BRNO, Vzdělávací centrum TSM, náměstí Svobody (1. patro, nad McDonald´s, vchod z ulice Zámečnická 2)

Brněnské vzdělávací centrum vzniklo 1. dubna 2019, kam jsme se přemístili z původních brněnských prostor, a od té doby již přivítalo mnoho spokojených klientů. Nachází se přímo na náměstí Svobody (nad McDonald´s), vstup do vzdělávacího centra je však z vedlejší ulice (ulice Zámečnická). Kousek od vzdělávacího centra je tramvajová zastávka, parkovat své osobní automobily můžete v některém z blízkých parkovacích domů.
Brněnské vzdělávací centrum disponuje čtyřmi učebnami (kapacita 32, 22, 12 a 8 osob), kdy každá z nich je citlivě dekorována, vždy v jiném designu. Samozřejmostí jsou usměvavé kolegyně a příjemné občerstvení ve formě fresh bagetek a wrapů, zrnkové kávy, čaje, vody a nesmí chybět i něco sladkého.

Popis cesty od Hlavního nádraží ČD v Brně:
lze použít tramvaj č. 4 (směr Úvoz) nebo č. 9 (směr Lesná, Čertova rokle). Vystoupíte na zastávce náměstí Svobody (druhá zastávka od Hlavního nádraží ČD). Vzdělávací centrum TSM se nachází nad občerstvením McDonald´s  v 1. patře a vchod je z boku budovy, z ulice Zámečnická 2. Do učeben je bezbariérový přístup.
BRNO, HOTEL CONTINENTAL, Kounicova 6, přednáškový sál

V hotelu Continental na ulici Kounicova pořádáme větší akce, zejména naše již tradiční konference personalistů či mzdových účetních, setkání nad daňovou problematikou či nad jinými zajímavými tématy z oblasti ekonomické. K hotelu je velmi dobré spojení městskou hromadnou dopravou, parkovat lze v přilehlých parkovacích domech či přímo v garážích pod hotelem.
Z 12. patra hotelu je krásný výhled na centrum Brna.BRNO, Hotel Grand, Benešova 18-20, salonek

Hotel se nachází cca 300 m od hlavního nádraží ČD v Brně.
Tradiční hotel v centru Brna, jehož historie sahá až do roku 1869, kdy vznikl záměr na dnešní Benešově ulici postavit hotel. O rok později tak vznikl hotel Werner se sedmdesáti pokoji, který nesl jméno po svém zakladateli Josefu Wernerovi. Dnes se v hotelu koná řada tradičních akcí a i my zde pořádáme některé z našich seminářů a kurzů. Hotel je velmi dobře dostupný, nachází se cca 300 m od Hlavního nádraží (vlakové nádraží) a cca 15 min. pěší chůze od autobusového nádraží.