Děkujeme za Vaši přízeň.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz
Zobrazit submenu

Školicí prostory Praha

PRAHA 1, Vzdělávací centrum TSM

Opletalova 1417/25 (vchod dvorním traktem, zadní budova, recepce č. 2)

Učebny se nachází ve středu Prahy, naproti Hlavního nádraží, 200 m od Václavského náměstí. Ve vzdálenosti několika desítek metrů je stanice metra linky C - Hlavní nádraží a zároveň jedno z pražských železničních nádraží. Do 2 minut chůze jsou dostupné i tramvajové linky. Z Florence metro C (směr Háje), výstup Hlavní nádraží. Z Hlavního nádraží 5 minut chůze.
Pražské vzdělávací centrum se nachází na ulici Opletalova 1417/25, Praha 1, na dohled od hlavního vlakového nádraží. Parkování osobního automobilu v okolí vzdělávacího centra je možné za podmínek jednotlivých pražských parkovacích zón. Najdete nás ve 2. patře zadní budovy, kde sídlí mimo jiné i Unie personalistů, z.s.
V pražském vzdělávacím centru máme dvě příjemně zařízené učebny s kapacitou 20 a 30 osob. Standardem na našich seminářích je příjemné občerstvení v podobě fresh bagetek a wrapů, zrnkové kávy, čaje, vody a samozřejmě něčeho sladkého.