Vážení a milí klienti, s ohledem na stávající situaci v ČR a rozhodnutí vlády nyní realizujeme kurzy pouze ve formě webinářů. Aktuální dění sledujeme a jsme připraveni na nová rozhodnutí obratem reagovat. V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 Jsme zde pro Vás: PO - PÁ : 7:00 - 15:45 hod. prihlasky@tsmvyskov.cz
Zobrazit submenu

Školicí prostory Vyškov

Dukelská 117/12, učebna v přízemí.


Ve Vyškově Vás přivítáme mimo jiné i v našich prostorách. V budově, v níž máme administrativní zázemí, disponujeme malou učebnou pro semináře vedené pro individuální skupinky posluchačů. Kousek od nás je zastávka autobusu, pohodlně u nás rovněž zaparkujete na přilehlém parkovišti.Salonek kavárny Style Cafe, Husova 11, Vyškov.


Příjemná kavárna v centru Vyškova, cca 10 minut chůze od autobusového a vlakového nádraží. V blízkosti kavárny je rovněž několik parkovišť pro automobily. Kurzy si jistě zpříjemníte dobrou kávou a chutnými dezerty, které jsou vždy čerstvé a originální.