Vážení klienti, rádi bychom Vás informovali, že naše prezenční kurzy pokračují dále, avšak o to více dbáme na přísná hygienická opatření. Desinfikujeme, pravidelně větráme, dodržujeme rozestupy, před lektorskými stoly máme umístěná velká plexi skla a pod rouškami se na Vás usmívají naše kolegyně. Těšíme se na Vás!
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 Jsme zde pro Vás: PO - PÁ : 7:00 - 15:45 hod. prihlasky@tsmvyskov.cz
Zobrazit submenu

Školicí prostory Vyškov

Dukelská 117/12, učebna v přízemí.


Ve Vyškově Vás přivítáme mimo jiné i v našich prostorách. V budově, v níž máme administrativní zázemí, disponujeme malou učebnou pro semináře vedené pro individuální skupinky posluchačů. Kousek od nás je zastávka autobusu, pohodlně u nás rovněž zaparkujete na přilehlém parkovišti.Salonek kavárny Style Cafe, Husova 11, Vyškov.


Příjemná kavárna v centru Vyškova, cca 10 minut chůze od autobusového a vlakového nádraží. V blízkosti kavárny je rovněž několik parkovišť pro automobily. Kurzy si jistě zpříjemníte dobrou kávou a chutnými dezerty, které jsou vždy čerstvé a originální.