Po dobu letních prázdnin - zkrácená provozní doba - od 8 do 14 hodin. V pondělí 4. 7. 2022 dovolená. Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme krásné léto :)
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz

Ztráty a nálezy - online kurz

Seminář je akreditován MV ČR.

Termín Místo Cena
13.10.2022 09:15 - 14:15

online kurz

WEBINÁŘE online kurz
1 890 Kč(osvědčení, materiál k semináři) Přihlásit se

Popis kurzu

Na školení získáte tu správnou kuráž při vedení agendy spojené s nálezy. Propojíme ji s archivační povinností, zpětnou prokazatelností a systematikou našeho postupu. Uvedeme si příklady výborně vedené agendy a směrnice (není nutná, jen další nástroj).
Vzdělávací akce je pro ty, kteří chtějí znát možná zlepšení svého postupu, poznat časté chyby, procvičit si hlavní myšlenky metodiky a tím lépe dodržovat povinnosti týkající se nálezů.
Účastníci pochopí výhody jasného systému v agendě nálezů: právně prokazatelný postup, podpora informovanosti veřejnosti, odlišení se od neřádných nálezců a předcházení pracovnímu stresu. Prakticky propojí své běžné profesní situace s částmi příslušných zákonů.   
Účastníci si odnesou praktické návody na zlepšení své praxe a přehled o vlastních chybách, které mohou vést k právní odpovědnosti.
Program webináře:
•    Souhrn povinností při vedení úřední desky s uvedením příkladů dobré/špatné praxe
•    Zásady, které musí být dodrženy a jak se promítají do konkrétní úřední desky
•    Možné postupy a nástroje při vedení desky  
•    Na co si dát obzvláště pozor
•    Rozhodovací praxe, souhrn kontrol, judikáty
•    Diskuze a dotazy

UPOZORNĚNÍ:
Přístupové údaje budou zaslány na email uvedený v přihlášce cca 2 dny před školením.

Upozornění a certifikáty

  • Seminář je akreditován MV ČR, číslo akreditace: AK/PV-199/2008
  • Akreditované kurzy jsou ze zákona osvobozeny od DPH.
Mgr. Blanka HANZELOVÁ

Mgr. Blanka Hanzelová je zkušená lektorka specializující se na zákon o obcích a s tím související témata, jako např. semináře zaměřené na ztráty a nálezy, úřední desku, právní odpovědnost úředníka apod. Stranou nezůstává ani znalost problematiky ochrany osobních údajů.

Zobrazit kurzy

Tisk