Děkujeme za Vaši přízeň.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz

Pokyny účastníkům

STRUČNÉ POKYNY/INFORMACE PRO ÚČASTNÍKY NAŠICH KURZŮ


Milí klienti,
věnujte prosím chvilku těmto důležitým pokynům:

• Uzávěrka přihlášek na naše kurzy je pět pracovních dnů před jejich konáním – pozdější přihlášky budou akceptovány pouze na základě telefonické/e-mailové konzultace, není-li možnost se stále na kurz přihlásit prostřednictvím on-line přihlášky.

• Vaše předběžné dotazy připojte prosím k závazné přihlášce – do poznámky k objednávce. Rovněž nám je můžete poslat e-mailem, prosíme však alespoň pět pracovních dnů před konáním kurzu.

• Účastník či ten, kdo účastníka na kurz přihlásil, se zavazuje k úhradě kurzovného jedním z následujících způsobů platby:
  • bankovním převodem na základě zálohové faktury (nejpozději 2 dny konáním kurzu musí být platba na našem bankovním účtu),
  • bankovním převodem na základě faktury vystavené po konání kurzu,
  • v hotovosti na místě a v den konání kurzu.

Pokud se z kurzu neodhlásíte alespoň 5 pracovních dnů před jeho konáním - bude Vám kurzovné účtováno v plné výši. 


• Každý z Vás po konání kurzu obdrží osvědčení o jeho absolvování. U akreditovaných kurzů je samozřejmostí osvědčení splňující všechny požadavky stanovené příslušnými ministerstvy na vzhled osvědčení.

• Dnem uskutečnění zdanitelného plnění je den konání semináře nebo datum přijetí platby na účet.

• Všichni si naše kurzy chtějí užít! Proto prosíme, přijďte na kurz včas, dejte si kávu, drobné občerstvení a na kurz se pozitivně nalaďte. Pozdní příchod navíc vyruší i ostatní účastníky kurzu. Ideální je přijít cca 30 minut před začátkem semináře, budete mít prostor na prezenci i na kávu.

Čas ukončení kurzu berte prosím jako orientační, vždy závisí na množství dotazů v závěru a během kurzu samotného.

• Nějaké formality v neposlední řadě: Neneseme žádnou odpovědnost za nedostatky ve službách kterékoliv třetí strany, kterou využíváme při svých vlastních službách posluchačům seminářů. Vždy se snažíme, aby bylo vše perfektní, ale pokud má výpadek internet, do zásuvek neproudí elektrická energie a z kohoutků neteče voda, nejsme zpravidla schopni tyto a jim podobné situace ovlivnit. Dále neodpovídáme za zranění, škody a ztráty vzniklé účastníkům nebo účastníky způsobené.

Postrádáte-li v naší nabídce jakýkoliv kurz, kontaktujte nás prosím, rádi zařadíme nové téma.

Užijte si naše kurzy! :-)