Děkujeme za Vaši přízeň.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz

FKSP pro školy - online kurz

Termín Místo Cena (vč. DPH)
2.11.2022 14:00 - 16:30

online kurz

WEBINÁŘE online kurz
1 390 Kč(e-osvědčení, materiál k semináři) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

Účastníci se seznámí s tvorbou a správným užitím FKSP dle aktuálních požadavků v souvislosti s novelou platnou od roku 2020, a to praktickou formou s pomocí příkladů z prostředí škol. 
Zaměříme se na následující oblasti:
  • Právní předpisy vztahující se k FKSP - vyhláška č. 114/2002 Sb., o fondu kulturních a sociálních potřeb, ve znění pozdějších předpisů a ostatní právní předpisy související s FKSP.
  • Tvorba FKSP - základní příděl a jeho výše, tvorba rozpočtu, působení  odborové organizace, hospodaření s finančními prostředky rozpočtu.
  • Čerpání fondu - aplikace čerpání FKSP dle §4 – 14 vyhlášky.
UPOZORNĚNÍ:
Přístupové údaje budou zaslány na email uvedený v přihlášce cca 2 dny před školením.
Ing. Petra SCHWARZOVÁ

Petra Schwarzová působí ve školství více než 25 let, z toho přes 15 let ve vedoucích funkcích (od roku 2013 jako ředitelka gymnázia). Zároveň se dlouhodobě zabývá lektorskou činností zaměřenou na financování škol, projektovou činnost v rámci programů EU a management ve školství. Lektorsky spolupracuje s Ústavem práva a právní vědy, o.p.s., kde garantuje modul Financování školy profesního vzdělávání  MBA. Je autorkou řady odborných článků zaměřených na financování a ekonomiku ve školství.

Zobrazit kurzy

Tisk