Vážení a milí klienti, v souvislosti se stávajícími vládními opatřeními realizujeme v současné době všechny naše kurzy pouze ve formě WEBINÁŘŮ. Jak naše webináře probíhají? Jakou máme nabídku? To se dočtete zde. Přejeme krásný den a těšíme se na viděnou online! Tým TSM.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 Jsme zde pro Vás: PO - PÁ : 7:00 - 15:45 hod. prihlasky@tsmvyskov.cz

Příprava rozpočtu školy na rok 2021 - online kurz

Termín Místo Cena (vč. DPH)
10.12.2020 14:00 - 16:30

on-line kurzy

WEBINÁŘE on-line kurzy
1 290 Kč(e-osvědčení, materiál k semináři) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

Seminář seznámí účastníky jak správně plánovat finanční prostředky s aktuální legislativou platnou od roku 2021, jak využívat majetek v souladu se zákonem a zásadami zřizovatele, jak správně nakládat s fondy včetně FKSP nebo jak nechybovat v realizaci a financování doplňkové činnosti.
Součástí semináře budou i podrobné informace týkající se nového způsobu financování regionálního školství od roku 2020 s příklady a zkušenostmi z praxe.
Zaměříme se na následující oblasti:
•    Právní postavení škol v souvislosti se zdroji financování
•    Náklady školy, jejich členění a správné použití v praxi
•    Zdroje financování veřejných škol a správné nakládání s nimi
•    Nový způsob financování platný od roku 2020, jeho benefity a možná úskalí, PHmax, normativ nepedagogických pracovníků, konkrétní příklady, řešení nestandardních situací
•    Příklady porušení rozpočtové kázně, závazné ukazatele pro státní dotace
•    Problematika fondů školy (fond odměn, rezervní fond, investiční fond, FKSP), jejich tvorba a použití
•    Doplňková činnost, její možnosti, zásady správné realizace, přínosy a rizika

UPOZORNĚNÍ:
Školení je nutné mít uhrazeno nejpozději den před konáním kurzu.
Po úhradě školení obdržíte přístupové údaje, kterými se budete moci ke kurzu připojit.

Bonusy společnosti TSM (prezenční semináře)

  • Na každém kurzu myslíme na Vaši pohodu (dostanete od nás tašku a v ní najdete podklady ke kurzu, psací potřeby a blok, naše propagační materiály a drobnosti)
  • Věrnostní systém (vážíme si počtu Vašich účastí na našich kurzech, slavíme s Vámi Vánoce i výročí vzniku naší společnosti a v průběhu roku pořádáme různé věrnostní akce)
  • Máme vlastní vzdělávací centra v Brně a v Praze a v těchto centrech Vám nabídneme i vynikající neomezené občerstvení (včetně ovoce) a výbornou kávu v libovolném množství.
  • Na každém kurzu automaticky získáváte písemný materiál.
  • U seminářů, kde je v ceně kurzovného zahrnut i oběd - možnost výběru vegetariánského oběda.
  • Jsme na trhu vzdělávání už 30 let.
Ing. Petra SCHWARZOVÁ

Petra Schwarzová působí ve školství více než 25 let, z toho přes 15 let ve vedoucích funkcích (od roku 2013 jako ředitelka gymnázia). Zároveň se dlouhodobě zabývá lektorskou činností zaměřenou na financování škol, projektovou činnost v rámci programů EU a management ve školství. Lektorsky spolupracuje s Ústavem práva a právní vědy, o.p.s., kde garantuje modul Financování školy profesního vzdělávání  MBA. Je autorkou řady odborných článků zaměřených na financování a ekonomiku ve školství.

Zobrazit kurzy

Tisk