Děkujeme za Vaši přízeň.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz

Asertivita jako efektivní způsob komunikace v sociálních službách - online kurz

Termín Místo Cena
8.10.2024 09:15 - 14:15

online kurz

WEBINÁŘE online kurz
2 200 Kč(e-osvědčení, materiál k semináři) (vč. DPH) Přihlásit se
4.11.2024 09:15 - 14:15

online kurz

WEBINÁŘE online kurz
2 200 Kč(e-osvědčení, materiál k semináři) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

1) pracovní skupina jako sociální systém,
3) schopnosti asertivity a jak je získat,
Prezentace jednoduchých technik – jejich ukázka a vysvětlení. Vymezení rozdílu sociální terapie a psychoterapie. Techniky pro podporu pozitivních vztahů v rodině. Techniky pro řešení konfliktů. Techniky pro zjištění aktuální situace klienta. Realizace změny na straně klienta. Potřeby klienta. Obranné mechanismy na straně klienta.
1) emoční inteligence, empatie, sebeuvědomění, sebeřízení
3) limity asertivity v komunikaci
Cílem vzdělávacího programu je seznámit posluchače s možností používání speciálních technik v sociální terapii rodin s dětmi.
Úředníci i vedoucí úředníci sociálních odborů a odborů sociálně právní ochrany dětí se často stávají průvodci rodiny v její krizi. Mají tak možnost vhodnými postupy a technikami nejen eliminovat řadu negativních dopadů na rodinu, ale také získávat pro svou práci i např. pro práci soudu cenné informace a poznatky.
Jednotlivé speciální techniky, jež jsou pro tento vzdělávací program vybírány z různých oblastí sociální terapie, budou účastníkům vzdělávacího programu nejen vysvětleny, ale i prakticky předvedeny. Seminář je výrazně zaměřen na aplikaci praxe a praktických zkušeností, vše doplněno o teoretický rámec.

UPOZORNĚNÍ:
Přístupové údaje budou zaslány na email uvedený v přihlášce cca 2 dny před školením.
Mgr. Marie VINKLEROVÁ DiS.

Lektorka, která spojuje teorii s praxí, kterou denodenně vykonává. Aktuálně pracuje jako sociální pracovník na Magistrátu města Olomouce. 
Vychází z praktických příkladů, její semináře jsou nejen praktické, ale i živé. Zábývá se zejména cílovou skupinou senioři a zdravotně postižení občané.                                

Zobrazit kurzy

Tisk