Děkujeme za Vaši přízeň.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz

Jak vyplnit výkaz R44-99 a ostatní problematika spojená s podpůrnými opatřeními - online kurz

Termín Místo Cena (vč. DPH)
11.11.2024 14:00 - 16:30

online kurz

WEBINÁŘE online kurz
1 490 Kč(e-osvědčení, materiál k semináři) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

Na webináři se na praktických příkladech seznámíte se správnou aplikací a využitím legislativy týkající se vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a žáků nadaných (vyhl. 27/2016 Sb.,) Zaměříme se na všechny stupně podpůrných opatření, jejich správnou realizaci včetně správného vedení dokumentace, ale hlavně na správné vyplnění výkazu R44-99, který je voucherem pro získání financí na podpůrná opatření 2. – 5. stupně. Také se zaměříme i na zdroj financování podpůrných opatření 1. stupně (např. pedagogická intervence).

  1. Aplikace vyhlášky 27/2016 Sb., o vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami a žáků nadaných a související legislativy (vzdělávání žáků s SVP, stupně podpůrných opatření, práce s PPP a SPC, doporučení a zpráva, IVP apod.)
  2. Vykazování a financování podpůrných opatření 2. až 5. stupně (NFN) – výkaz R44-99
  3. Financování podpůrných opatření 1. stupně – pedagogická intervence
  4. Diskuse a odpovědi na vaše dotazy

 

UPOZORNĚNÍ:
Přístupové údaje ke školení budou zaslány na email uvedený v přihlášce cca dva dny před školením.

Ing. Petra SCHWARZOVÁ

Petra Schwarzová působí ve školství více než 25 let, z toho přes 15 let ve vedoucích funkcích (od roku 2013 jako ředitelka gymnázia). Zároveň se dlouhodobě zabývá lektorskou činností zaměřenou na financování škol, projektovou činnost v rámci programů EU a management ve školství. Lektorsky spolupracuje s Ústavem práva a právní vědy, o.p.s., kde garantuje modul Financování školy profesního vzdělávání  MBA. Je autorkou řady odborných článků zaměřených na financování a ekonomiku ve školství.

Zobrazit kurzy

Tisk