Vážení a milí klienti, na Vašem zdraví nám záleží, a proto Vám nyní NOVĚ PŘINÁŠÍME I ONLINE KURZY! Sledujte prosím naši nabídku, která se bude rozrůstat. Stejně tak se můžete registrovat k odběru newsletteru pro online kurzy. Kurzy prezenční jsou až do 3. 4. 2020 zrušeny. Děkujeme za pochopení.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryO násAktualityČasopis Ad remKontakty volejte prosím dočasně pouze na tel.: +420 736 216 375 prihlasky@tsmvyskov.cz

4 kroky, jak posílit svou odolnost aneb jak zvládnout (nejen) karanténu a nezbláznit se - online kurz - 4denní

Termín Místo Cena (vč. DPH)
2.4.2020 20:30 - 22:00
6.4.2020 20:30 - 22:00
9.4.2020 20:30 - 22:00
14.4.2020 20:30 - 22:00

online kurz

ONLINE kurzy online kurz
1 599 Kč(e-osvědčení) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

Speciální on-line podporující skupina
Vzájemná inspirace a podpora
On-line přednáška
Diskuse ve skupině
Individuální úkol na následující období

 

Čtyři on-line setkání s přednáškou a moderovaným on-line sdílením a diskusí, které na sebe volně navazují.

Zvýšení psychické odolnosti
Několik doporučení a rad, jak zvýšit svoji psychickou odolnost a být víc v pohodě. Dnes už víme, že každý máme jinou odolnost a uneseme jinou zátěž. Někdo je schopný vydržet opravdu hodně, jiný zase naopak. Pozitivní na tom je, že se psychická odolnost dá trénovat. Je možné na ni záměrně a cíleně pracovat a navyšovat ji. On-line workshop, na kterém si řekneme několik praktických rad a doporučení. Navíc můžeme vzájemně posdílet, co nám funguje nebo naopak ne a ukázat si další možnosti, které máme.


Emoce a jak s nimi pracovat
Logicky hlavou si mnoho věcí dokážeme vysvětlit. Přesto nás někdy doslova ovládnou naše emoce. Strach, hněv nebo jiné přerostou v míru, která zatěžuje nejen nás, ale i naše okolí. Zejména ve stresově náročných období. A to jich je mnohem více.
Je možné najít nějakou cestu, jak s nimi pracovat ke svému prospěchu? Jak to udělat, abychom je dokázali vnímat ve svém těle dřív než způsobí opravdový problém nejen nám? A dají se vyvážit emocemi, které označujeme jako pozitivní? Několik praktických rad a doporučení, jak s nimi pracovat.


Vztahy v časech, kdy jsme všichni doma a jak na ně
Pro každého z nás je pobyt doma jinak náročný. Někteří si ho doslova užívají a jiní “trpí”. Jak to udělat, abychom dokázali najít smysluplnost a našli v tomto čase prostor pro rozvoj našich nejbližších vztahů. Jde to vůbec? Zejména když potřeby každého z nás jsou úplně jiné…
Jak se učit s dětmi, hrát s nejmenšími, pracovat, rozvíjet partnerský vztah a ještě podporovat rodiče, kamarádky nebo ostatní a zůstat při tom všem tak nějak v pohodě?
Praktický workshop o vztazích.


Rozvoj a podpora nejen kreativní mysli
Někteří říkají, že všechno je v hlavě. Pojďme společně rozvinout naši kreativní mysl. Moudrou část v nás, která nám dokáže i v časech těžkých předložit mnoho různých variant řešení problémů a nejen to. Díky ní dokážeme lépe využít prostor, který teď máme. Kreativita jako jedna z klíčových kompetencí dnešní doby. Je to něco, co nás
může odlišit. Doporučení a rady, jak rozvinout nejen svou kreativní mysl, aby náš mozek prostě a jednoduše fungoval lépe.

 

UPOZORNĚNÍ:

 

Školení je nutné mít uhrazeno nejpozději den před konáním kurzu.
Po úhradě školení obdržíte přístupové údaje, kterými se budete moci ke kurzu připojit.

Školení bude probíhat „živě“ prostřednictvím Microsoft Teams, aplikace ke stažení zde: https://teams.microsoft.com/start

 

Bonusy společnosti TSM (prezenční semináře)

  • Na každém kurzu myslíme na Vaši pohodu (dostanete od nás tašku a v ní najdete podklady ke kurzu, psací potřeby a blok, naše propagační materiály a drobnosti)
  • Věrnostní systém (vážíme si počtu Vašich účastí na našich kurzech, slavíme s Vámi Vánoce i výročí vzniku naší společnosti a v průběhu roku pořádáme různé věrnostní akce)
  • Vlastní vzdělávací centra v Brně a v Praze s vynikajícím občerstvením (včetně ovoce) a výbornou kávou.
  • Na každém kurzu automaticky získáváte písemný materiál.
  • U seminářů, kde je v ceně kurzovného zahrnut i oběd - možnost výběru vegetariánského oběda.
  • Jsme na trhu vzdělávání už 30 let.
Ing. Dagmar KOŽINOVÁ

Vystudovala MZLU v Brně, obor manažerskoekonomický. Od svých 23 let působí ve vedoucích pozicích. Nejprve 5 let na pozici ředitelky CK, kde vedla převážně ženský kolektiv. Poté přes 5 let na pozici oblastní ředitelky v pojišťovně. Od roku 2012 působila ve firmě KM Beta, a.s. jako obchodní ředitelka.

Vytvořila svůj vlastní projekt Ženské cykly, kde se zabývá cykličností žen. V současné době připravuje další projekt Umění vést. Mimo to je matkou dvou dcer. Miluje přírodu, zvířata. V současné době studuje psychologii.

Domnívá se, že je důležité, aby lidé žili v souladu se svou přirozeností, aby pracovali a žili v harmonickém prostředí. Jen tak můžou plně využít svůj potenciál.

Zobrazit kurzy

Tisk