Děkujeme za Vaši přízeň.
To pravé školení pro Vás
DomůNabídka kurzůŠkolicí prostoryAktualityČasopis Ad remKontaktyWEBINÁŘE (on-line kurzy) 736 216 375, 517 333 699 prihlasky@tsmvyskov.cz

Prevence a účinné zvládání stresu

Termín Místo Cena (vč. DPH)
29.5.2024 09:00 - 15:00

BRNO, Vzdělávací centrum TSM, náměstí Svobody (1. patro, nad McDonald´s, vchod z ulice Zámečnická 2)

Popis cesty od Hlavního nádraží ČD v Brně: lze použít tramvaj č. 4 (směr Úvoz) nebo č. 9 (směr Lesná, Čertova rokle). Vystoupíte na zastávce náměstí Svobody (druhá zastávka od Hlavního nádraží ČD). Vzdělávací centrum TSM se nachází nad občerstvením McDonald´s  v 1. patře a vchod je z boku budovy, z ulice Zámečnická 2. Do učeben je bezbariérový přístup.
Při použití osobního automobilu lze parkovat v parkovacím domě Domini Park, na parkovišti před hotelem International nebo ve Velkém Špalíčku (vyznačeno v mapě).

BRNO BRNO, Vzdělávací centrum TSM, náměstí Svobody (1. patro, nad McDonald´s, vchod z ulice Zámečnická 2)
2 500 Kč(coffee break, oběd, písemný materiál) (vč. DPH) Přihlásit se

Popis kurzu

Stres a stresové situace jsou nedílnou součástí života každého z nás. Zažíváme je v práci, ale i soukromí. Někdy je umíme zvládnout snadno, jindy je to těžší.
Pojďme si společně říct, co nebo kdo v nás stres vyvolává, co se s námi děje, ocitneme-li se ve stresu, jaké máme možnosti prevence stresu i jakým způsobem mu můžeme v případě potřeby čelit. Zaměříme se na dlouhodobější strategie dosahování vnitřní rovnováhy, ale i akutní práci se stresem, ocitneme-li se pod tlakem nebo v napětí. Ukážeme si, jak se zbavit nadměrné zátěže.
Na semináři se mimo jiné dozvíte, jaké jsou Vaše osobní dispozice pro boj se stresem, naučíte se lépe pracovat s emocemi a posilovat svou psychickou odolnost a vyzkoušíte si vybrané relaxační techniky. 
Seminář je určen všem, kteří se potýkají se stresem a a chtějí ho zmírnit.
  • Zdroje a příčiny stresu a napětí
  • Projevy/ příznaky stresu a stresové reakce organismu
  • DOST dotazník + vyhodnocení
  • Možnosti prevence stresu
  • Zvládání stresu – dlouhodobé strategie
  • Techniky pro zvládání akutní stresové situace
  • Sdílení zkušeností, diskuse, zpětná vazba
Mgr. Ing. Ivana VODOVÁ

Vystudovala obor andragogika se zaměřením na vzdělávání dospělých na Univerzitě Palackého v Olomouci a podnikovou ekonomiku na VVŠ PV ve Vyškově.

Během své praxe působila převážně jako manažerka obchodu a vedoucí obchodního týmu.  

Od roku 2000 se aktivně věnuje lektorské činnosti a poradenství v oblasti manažerských, obchodních a komunikačních dovedností. Má také bohaté zkušenosti s koučováním a vedením outdoorových tréninků. 

Při vedení seminářů preferuje partnerský přístup a aktivní metody práce s důrazem na trénink a praktické využití získaných znalostí a dovedností. Je zastáncem zážitkového učení – „škola hrou“.

Zobrazit kurzy

Tisk